KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

JUNI EXPORT-IMPORT s kabelkami hravých barev

Rodinná firma, založená na tradicích, je vždy známkou kvality, vstřícnosti a spolehlivosti. Milka Deučman, kterou svět tašek a kabelek přitahoval už od dětství, celý podnik vybudovala takřka z ničeho.

Už od roku 1993 jsou specialisty na koženou galanterii, kabelky, peněženky a kufry, vlastní i eshop demix.cz. Jsou přímým výrobcem značek Delami, Diviley, Bellugio, Sanchez a distributorem italské značky Ciak Roncato, francouzské značky David Jones, Piere Cardin, peněženek Rovicky, Cavaldi, Lorenti, Loren, Always Wild, Buffalo Wild, Milano Design, Paris Design, Pierre Andreus, Ronaldo, pánských tašek Always Wild, Cavaldi, Pierre Andreus, italské kůže Vera Pelle, kabelek Ioamo, Dudlin, Silvia Rosa, Michelle Moon, Mc.Marie, Carine,  Ellini, Maggio, Sissi, Tomassini, a dalších značek.

Na Kabu představí kolekci kožených kabelek jaro/léto 2020, která je postavená na hravých barvách žluté, růžové, fialové a oranžové, kombinují se v ní i nezkombinovatelné barvy a trendem jsou vícebarevné kousky.  

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše