Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Krásné zevnitř, odolné zvenčí. Posuvné dveře od firmy PRAŽÁK oceníte z každé strany

Na stánku společnosti PRAŽÁK se přesvědčíte, že krása a praktičnost mohou jít ruku v ruce. Mezi exponáty budou i „obojživelné“ posuvné dveře na balkon či terasu. Interiér ozdobí přírodním dřevem v drásané povrchové úpravě a dlouhou životnost jim zaručí odolné vnější hliníkové opláštění.

„Jsme pravidelnými vystavovateli Stavebního veletrhu Brno a naší letošní nabídkou chceme oslovit především koncové zákazníky, kteří buď staví nebo rekonstruují rodinné domy. Prezentaci zaměříme především na stále oblíbenější posuvné dveře, tzv. HS portály. Jako zajímavý exponát představíme posuvné dveře s drásanou povrchovou úpravou a s hliníkovým opláštěním. Jejich předností je krása dřeva zevnitř a odolný bezúdržbový hliník zvenčí,“ uvedl technik společnosti PRAŽÁK Michal Vaněk. Drásaná povrchová úprava zvýrazňuje kresbu dřeva a vytváří v interiéru výrazný designový prvek. Posuvné dřevohliníkové dveře HS portály budou vystaveny v provedení dub.

Návštěvníci si na stánku v pavilonu V prohlédnou také další produkty společnosti PRAŽÁK. Pozornost si určitě zaslouží francouzská okna s integrovaným skleněným zábradlím, například dřevohliníkové balkónové dveře s integrovaným zábradlím z kaleného skla. Sklo je vloženo buď do spodní části rámu, nebo do venkovních lišt. Vedle záruky bezpečnosti toto řešení přináší také elegantní moderní design. Dalšími exponáty budou třeba dřevohliníkové vchodové dveře VIRTUAL s fixem v jedné rovině, dřevohliníkové okna a další typy posuvných dveří.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše