Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Kurfürst CO.,s.r.o. nabídne kameny z celého světa nejen pro další zpracování

Kurfürst CO.,s.r.o. je rodinná firma s dvacetiletou tradicí. Její zástupci cestují po celém světe, aby mohli tuzemským odběratelům nabídnout širokou škálu kamenů pro další zpracování i ojedinělé sběratelské kousky. Ukázku z bohaté nabídky společnosti si budou moct prohlédnout také návštěvníci výstavy Minerály Brno.

Jak vybrat ty nejkvalitnější kameny a minerály? Majitelé společnosti Kurfürst CO.,s.r.o. z Kostelce na Hané v tom mají jasno. Je potřeba je vybrat osobně. Již dvě desítky let tak vyrážejí do zemí Východní Afriky, oblasti Himalájí nebo Jižní Ameriky, aby se osobně přesvědčili o kvalitě zboží. Výsledkem je bohatě zásobený velkosklad jak surových kamenů vhodných pro brusné, dekorační, ezoterické a jiné účely, tak kamenů leštěných, řezaných a podobně přirozeně upravených. „Nejširší je naše nabídka granátů, zájemci u nás ale pořídí i topazy, křišťály, ametysty, citríny, rubíny a mnoho dalších druhů. U našeho stánku si tak vyberou jak sběratelé, tak výrobci šperků či dekorací,“ říká Marketa Schillerová ze společnosti Kurfürst CO.,s.r.o. 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše