ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Kvalitnější spánek i snazší přebalování přinášejí zavinovačky SwaddleMe

Měkoučká zavinovačka SwaddleMe díky kvalitnímu materiálu navodí vašemu dítěti pocit pohodlí a bezpečí. Vřele ji doporučují také všichni pediatři.

Světově známá zavinovačka SwaddleMe děťátko uklidňuje, předchází stresu a zmírňuje symptom koliky tím, že pro dítě vytváří pocit, jako by stále bylo v bříšku u maminky. Zabalení v zavinovačce rovněž snižuje tzv. „lekací reflex“, který může děťátko probudit a polekat.

Mnohokrát oceněná zavinovačka SwaddleMe změnila spánek u děťátek, ale i jejich rodičů po celém světě. Pomáhá děťátku v noci déle spát, zabezpečuje jednoduchou výměnu plenek, kdy tělíčko a ručičky zůstávají zabalené. Průzkumy ukázaly, že zavinování miminek snižuje riziko SIDS – Syndromu náhlého úmrtí novorozence. Přijďte se přesvědčit sami na veletrh ProDítě.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše