STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Level pro, ruské originály s exkluzivním designem i materiály

Historie ruské společnosti Level pro sahá až do roku 1983. Byznys této módní firmy je založený na rodinných tradicích. Kreativní výzkum, technologické know-how, znalosti a zkušenosti získané v průběhu let se neustále zlepšují. Firma s kolekcí exkluzivních pokrývek hlavy opět nebude chybět na únorovém veletrhu STYL.

Od skicy po finální výrobek

Hlavní činností Level pro je tvorby pokrývek hlavy a doplňků vyvinutých vlastním designérským týmem, a to od prvního návrhu až po schválení oddělení řízení výroby. Produkty jsou vyráběny z pravé kůže, semiše a kožešiny, dále z různých typů vlny a textilií pro podzimní/zimní kolekce a z přírodního lnu či slámy pro kolekce letní.

Záleží na tom, aby zákazníci věděli, jak vypadá kvalita

„Vytváříme akcenty vysoké kvality, abychom vytvořili celkový vzhled každé sezóny. Nabízíme širokou škálu produktů, které jsou vynikajícím nástrojem pro uspokojení požadavků zákazníků s různým typem obličeje a postavou. Máme vždy relevantní návrhy pro různá stylistická rozhodnutí. Konstrukci i lemování zajišťujeme exkluzivními designovými dekoracemi,“ uvádí hlavní výhody společnosti Larissa Semenova, manažerka zahraničního obchodu Level pro.

Doplňme, že jako mezinárodní vystavovatel s tisíci zákazníky doma i v zahraničí získala firma národní ocenění „100 nejlepších produktů Ruska“, na které je náležitě hrdá.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše