KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

LiliÓ, kreativní módní tašky originálních vzorů

LiLiÓ Amsterdam, to je nejbarevnější značka doplňků představená zakladatelkou Oilily Marieke Olsthoorn v Amsterdamu roku 2017. LiLiÓ se zrodila z lásky k tištěným vzorům a všechny kolekce této značky nabízí krásu a zároveň praktičnost každého produktu.

Mezi další hlavní zásady tvůrců kolekcí LiLiÓ Amsterdam patří unikátní pohled na barevné kombinace. LiLiÓ je kreativní módní laboratoř, která přináší osvěžující ručně vyráběné vzory, dostatek barev, kombinaci materiálů a funkční eleganci.

„Pro naše návrháře kolekcí neklademe žádná omezení, a spoléháme pouze na jejich jedinečnou vizi a touhu tvořit. Chceme se postavit proti nekonečnému proudu černých kožených tašek a nabídnout něco jiného a nečekaného. Barva je to, co děláme, tisk je jazyk, kterým sdílíme, a laboratoř vyzařuje mladistvou naivitu i zkušené know-how. Vytváříme vzrušující nové konvence s horlivým okem pro kvalitu, touhou po radosti a oslavou hojnosti každého modelu LiLiÓ.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše