STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Madicor uvádí značku Pureté pro děti

Pureté je značka oblečení pro děti od 0 měsíců do 8 let zcela navržená a vyrobená v Portugalsku. Pureté má obchodní zastoupení ve 14 zemích, jelikož si cení kvality a komfortu spojeného se svobodou pohybu.

„Naše kolekce byla inspirována dětskými sny a fantazií při jejich zábavě venku. Tato inspirace je definována texturovanými materiály, mačkanými látkami a manšestrem. Pro dokonalý vzhled používáme samet a žakár i exkluzivní vzory, abychom dosáhli rozdílu. Paleta Pureté přechází od pastelových barev růžové, modré a bílé, do tmavších odstínů, jako je červená a tmavě modrá, protkaná zářivými zlatými a hořčicově žlutými odstíny. Našim přáním pro všechny děti, které nosí oblečení Pureté, je, aby se při hraní a snění cítily šťastné a pohodlné,“ uvedla Sara Silva, brand manager Madicor – Confecçoes, SA (PURETE DU BEBE).

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše