Weihnachtsmarkt

Übersetzung nicht verfügbar.

Medové království otevírá své brány v pavilonu F

Žlutá barva dominuje velké expozici v pavilonu F. Právě u ní seženete nejrůznější dárky z medu a vosku. A že je z čeho vybírat! Kromě kvalitního medu od českých včelařů pořídíte i nádherně vonící svíčky všech tvarů i barev. Nechybí ani kosmetika či medovina.

Včelaři si navíc vzali pod patronát i vánoční dílnu, ve které předvedou třeba odlévání a motání svíček. Zájemci si také prohlédnou typické včelařské pomůcky a nářadí. Návštěvníky také upoutá prosklený včelí úl, ve kterém uvidí, jak včelstvo funguje.

Vánoční veletrhy jsou na výstavišti od 6. do 15. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí čtyřicet korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Lidé zaparkují zdarma přímo v areálu výstaviště.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše