TECHAGRO

Übersetzung nicht verfügbar.

Město Brno žije veletrhy, zdobí jej speciální vlajky

Veletrhy jsou nedílnou součástí města Brna. Ročně sem za veletržními akcemi zavítají stovky tisíc lidí, čímž se brněnské výstaviště řadí k nejatraktivnějším turistickým cílům na Moravě. A právě i díky tomu jsme společně s městem Brnem přišli s projektem BRNO FAIR CITY. Jeho cílem je zejména připomenout doby, kdy veletrhy žilo celé město.

Po úspěšné premiéře při loňském Mezinárodním strojírenském veletrhu se BRNO FAIR CITY vrací také při veletrzích TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA. Největší zemědělské veletrhy ve střední Evropě jsou tak skvělou příležitostí, jak zdůraznit význam veletržnictví pro město Brno.

Při cestě centrem města si určitě všimnete speciálních vlajek s motivy veletrhů. Umístěny jsou na největších náměstích a navozují tak jedinečnou atmosféru veletržního Brna.

Díky projektu je snazší i cestování městskou hromadnou dopravou. K zakoupení jsou totiž veletržní jízdenky za výhodnější cenu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše