KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Michelin obouvá nejen auta

Nové podešve od světoznámého francouzského výrobce pneumatik Michelin mají boty italské značky PRIMIGI, určené převážně dětským uživatelům. Jsou protiskluzové a přilnavé a zajistí tak mnohem bezpečnější pohyb zejména v zimním počasí. Boty PRIMIGI jsou navíc vybaveny prodyšnou membránou GORE-TEX, zaručující maximální komfort při nošení.

Kolekci nejnovějších bot PRIMIGI najdeme na expozici společnosti FREE PEOPLE.  Firma zde prezentuje také fashion obuv ikonické značky TOMMY HILFIGER, včetně její nejnovější zimní kolekce s membránou. Další představenou značkou je IGI & CO, obuv vyrobená z kvalitní kůže nebo Gore-texu, která svými použitými technologiemi vyhovuje i zákazníkům s problémy nohou. Spojuje tak efekt trendové obuvi s maximální funkčností a pohodlím.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše