Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Minerály Brno jsou ráj pro sběratele. Nové kousky do sbírky koupíte i vyměníte

Výstava Minerály Brno je jako stvořená pro vášnivé sběratele minerálů. Ti zde mohou najít inspiraci, potkat podobné nadšence a samozřejmě si i odnést nějaký ten nový kousek do sbírky. V areálu pavilonu B nebude 16. a 17. listopadu chybět ani sběratel Miroslav Szweda, který zde představí své šungitové kolekce a menší minerály.

Miroslav Szweda propadl kouzlu minerálů již před několika lety. Potrpí si především na solitérní kousky se zajímavým designem. Velikost sbírky je ovšem nutné čas od času regulovat. K tomuto účelu vytvořil pro své známé jednoduchý katalog http://mineralyms.wz.cz/, kde nabízí minerály k prodeji nebo výměně. Také na výstavu Minerály Brno některé z kousků, pro které už není v jeho sbírce místo, přiveze. „Návštěvníci u mě najdou výběr z mé šungitové kolekce a také menší minerály. Moc se těším na setkání s ostatními nadšenci, se kterými se můžeme vzájemně obohatit o nové poznatky i konkrétní kousky minerálů,“ komentuje Miroslav Szweda.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše