Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Motosalon v mobilu: Naskenujte motorku a vyhrajte lístek na Moto GP

Jubilejní desátý ročník veletrhu Motosalon přinese nově možnost uložit si informace o motorkách a čtyřkolkách do vašich mobilních zařízení. Vrátit se k nim tak lze i po skončení veletrhu. Novinka bude spuštěna díky novému rozšíření veletržní mobilní aplikace. Pro využití nových funkcí stačí udělat několik následujících kroků.

1. Stáhněte si appku BVV Trade Fairs

Veletržní aplikace BVV Trade Fairs obsahuje všechny informace, které jsou na veletrhu potřeba. Na jednom místě najdete kompletní seznam vystavovatelů i přehled o aktuálním doprovodném programu. Součástí je mapa hal s rozmístěním jednotlivých expozic. Aplikace umožňuje také přímý nákup vstupenky. Nové rozšíření vám poskytne bližší informace a konkrétních motorkách a čtyřkolkách, z výstavy si tak nemusíte odnést jediný prospekt. Vše najdete uložené ve svém mobilu.

Doporučujeme si aplikaci stáhnout dopředu, abyste zbytečně nečerpali mobilní data. Samotné používání aplikace už datově náročné není. Pro skenování modelů je ale nutné mít v telefonu aktuální verzi aplikace, tedy 2.2.3.

Aplikace je ke stažení pro systém Android v obchodu Google Play a pro systém iOS v obchodu App Store. Bližší informace najdete také na www.bvv.cz/app.

  Android
  iOS

  2. Registrujte se

  Rychlá a snadná registrace umožní využívat všechny funkce mobilní aplikace naplno.

  3. Naskenujte QR kódy u oblíbených motorek a čtyřkolek

  Chcete se dozvědět více o vybraných motorkách a čtyřkolkách? Pak stačí naskenovat QR kód, který najdete přímo u daného modelu. Detaily o motorce se vám automaticky uloží do mobilu a vracet se k ní tak můžete i po veletrhu. Pokud se vám možnost skenovat QR kódy nezobrazuje, ujistěte se, že máte aktuální verzi aplikace.

  4. Využijte nové funkce a výhody

  V aplikaci najdete mnoho užitečných informací, včetně technických specifikací. Základní parametry tak budete mít vždy po ruce, snadněji tak porovnáte jednotlivé modely mezi sebou. Aplikace nabídne i možnost vyjádřit zájem o zkušební jízdy.

  5. Vyhrajte hodnotné ceny

  Kromě užitečných funkcí se dočkáte i velké soutěže. Pokud využijete aplikaci, tak se automaticky dostáváte do slosování o atraktivní ceny od předních vystavujících moto značek. Hlavní cenou je lístek na brněnskou Velkou cenu.

  Pravidla návštěvnické soutěže MOTOSALON 2019 – STAHUJ a VYHRAJ!  Weitere News von der Messe

  Nastavení cookies

  Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
  Příjmout vše