GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Navštívit asijské země bez obav z jazykové bariéry mohou turisté s China Tours

Od Turecka přes Izrael až do Japonska. S China Tours se cestovatelé mohou podívat do všech zemí Asie bez obav z neznalosti jazyků. Odborní průvodci jim ukáží ty nejkrásnější památky, ale i přírodní divy Asie. Návštěvníci veletrhu GO a Regiontour si mohou zájezd vybrat přímo na brněnském výstavišti.

To nejlepší z Číny se cestovatelům pokouší představit například zájezd Skvosty říše středu. Během dvou týdnů se turisté podívají na ty nejznámější místa jako je Dlouhá zeď, Zakázané město nebo Chrám nebes. „Čína je velká skoro stejně jako Evropa. Nedá se za dva týdny projet celá. Klientům se ale snažíme ukázat co nejvíc,“ vysvětluje Radka Podpěrová z China Tours.

Čína ale není jedinou zemí, kam se turisté s China Tours mohou podívat. V nabídce cestovní kanceláře jsou také méně tradiční destinace jako Jordánsko, Omán či Kyrgystán. „Mezi našimi klienty je také stále populárnější Japonsko,“ doplňuje Podpěrová. Cestovní kancelář China Tours je na českém trhu již 19 let a všechny nabízené zájezdy plánují odborníci na konkrétní země. Turisté se ale vzhledem k oblíbeným destinacím a velkému zalidnění Asie, dopředu musí připravit na přeplněné památky a hluk.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše