STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

NICKEL v zimě zahřeje celou rodinu

Široký sortiment outdoorového oblečení pro muže, ženy i děti nabízí německá společnost Heinrich NICKEL GmbH Co&KG. Zkušenosti, které v tomto oboru sbírá od roku 1967, jsou zárukou vysoké kompetence jejích návrhářů i vývojářů.

Kvalitní a cenově příznivé modely umožní odbornému obchodu výhodnou marži, a tím i dosahování zajímavých zisků. Módní materiály jako je umělé peří (na omak je to peří a na údržbu to není peří) nebo polyamidový chintz – dávají modelům atraktivní vzhled. Výběr materiálů i praktická barevnost uspokojí každého zákazníka.

Nezmoknu, neprofouknu, dýchám. Těmito třemi slovy se dají v krátkosti popsat přednosti funkčních bund firmy Nickel. Na hory i do města, na sport i do práce – v tomto duchu je postavena celá kolekce pro všechny členy domácnosti. Atraktivní dlouhý kabát pro maminku, kvalitní parka pro tatínka, módní oboustranná bundička s plyšem pro dcerušku a overal pro malého brášku. Jeden pohled je lepší než tisíc slov, a proto si přijďte vyzkoušet modely firmy Nickel na veletrh STYL.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše