STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

NICKEL v zimě zahřeje celou rodinu

Široký sortiment outdoorového oblečení pro muže, ženy i děti nabízí německá společnost Heinrich NICKEL GmbH Co&KG. Zkušenosti, které v tomto oboru sbírá od roku 1967, jsou zárukou vysoké kompetence jejích návrhářů i vývojářů.

Kvalitní a cenově příznivé modely umožní odbornému obchodu výhodnou marži, a tím i dosahování zajímavých zisků. Módní materiály jako je umělé peří (na omak je to peří a na údržbu to není peří) nebo polyamidový chintz – dávají modelům atraktivní vzhled. Výběr materiálů i praktická barevnost uspokojí každého zákazníka.

Nezmoknu, neprofouknu, dýchám. Těmito třemi slovy se dají v krátkosti popsat přednosti funkčních bund firmy Nickel. Na hory i do města, na sport i do práce – v tomto duchu je postavena celá kolekce pro všechny členy domácnosti. Atraktivní dlouhý kabát pro maminku, kvalitní parka pro tatínka, módní oboustranná bundička s plyšem pro dcerušku a overal pro malého brášku. Jeden pohled je lepší než tisíc slov, a proto si přijďte vyzkoušet modely firmy Nickel na veletrh STYL.

Weitere News von der Messe