Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Novinky od Physiotherm jsou zajímavou součástí moderního interiéru, ale mají především skvělé zdravotní účinky

Vyhřívané lehátko, infrakabinu ale také první infračervenou kancelářskou židli od rakouské firmy Physiotherm uvidí zájemci na Stavebním veletrhu.

Přívětivý vliv saunování tak pomocí infrakabiny mohou zažít i lidé, pro které byl dříve pobyt v běžné sauně ze zdravotního hlediska nedostupný. Díky zapuštěné konstrukci má infrakabina jednoduchý elegantní a nadčasový design. Kabiny je ale možné přizpůsobit i individuálním požadavkům. Nakombinovat je možné skleněné či dřevěné prvky, nebo také umístění dveří. Do modelu ERGO BALANCE 2 se zároveň vejdou i dva uživatelé.

Lidé, kteří vykonávají sedavé zaměstnání, můžou vyzkoušet také první infračervenou kancelářskou židli I-Medic. Ta jim uleví od problému se zády, vnitřního pocitu chladu, nebo od napětí. Díky speciální konstrukci a uspořádání topných částí, se zářič přesně přizpůsobí zádům uživatele a poskytne celé ozařované ploše příjemné teplo.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše