Übersetzung nicht verfügbar.

Od hraček až po nábytek

Nabídka na stáncích veletrhu PRODÍTĚ 2019 je velmi pestrá a zahrnuje veškerý sortiment potřeb pro děti od novorozenců až do věku 3 let. Nechybí ani výrobky určené nastávajícím a čerstvým maminkám, které navíc osloví také souběžně pořádaná výstava Svět ženy.

Z hraček zaujmou třeba dětské kuchyňky Wooden Toys nebo suché bazénky s kuličkami (značka BeeMy) vhodné jako dárek k prvním narozeninám. Dětské stolování usnadní výrobky australské značky b.box, které dováží společnost Mimmo, nebo důmyslná švédská značka Twistshake a její lahvička zabezpečená proti vylití. O bezpečnost při spánku se postará na mobil připojená kamera značky Reer, se kterou máte dítě pod dozorem, ať jste kdekoli. Uspávání ulehčí u rodičů velmi oblíbení šumící medvídci MyHummy. Firma Kiddiespředstavuje rakouská „hnízdečka“ s integrovanými matracemi pro klidné a zdravé usínání miminka. Na zdraví nejmenších myslí švýcarská dětská přírodní kosmetika NAÏF vhodná i pro ekzematickou pokožku. Maminky ocení zase zdravotnickou pomůcku Aniball, která usnadňuje porod a poporodní zotavení.

Spousta vystavených exponátů zajišťuje bezpečnost dětí při cestování. Za všechny autosedačky jmenujme alespoň značku Avionaut, která se inspirovala v leteckém průmyslu a klade důraz na ergonomii a inovativní, vysoce bezpečné materiály. Novinku FidellaFlowClick a další ergonomická nosítka a a šátky pro nošení dětí představí firma Babooca. Na stánku společnosti Drobčekovia.sk si vyzkoušíte fyziologické šátky a nosítka francouzské značky Love Radius, ale třeba také bezpečné rostoucí židle Nomi z Dánska. U tradiční belgické značky Childhome si prohlédnete zase rostoucí otočnou židli EVOLU ONE nebo ikonické tašky MOMMY BAG. Praktické tašky nejen pro maminky představuje také Little Company.

Na brněnském výstavišti si vyberete z mnoha kouzelných dětských pokojíčků. Hned několik jich vystaví maďarská značka Faktum, která oproti loňsku zdvojnásobila expozici a nabízí třeba luxusní transformovatelnou postýlku 5 v jednom. Prohlédnete si pokojíček anglické značky East Coast Nursery nebo švédský ucelený koncept zařizování dětských interiérů Kids Concept. A určitě nepřehlédnete kolekci luxusního italského dětského nábytku Erbesis prvky zdobenými křišťálem Swarovski. Dominantou kolekce je inovativně řešená dětská postýlka, která se dokáže proměnit v elegantní sofa.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše