OPTA

Übersetzung nicht verfügbar.

Omega Optix ví, jak na slunce. Na veletrhu OPTA představuje nový trend pro sluneční brýle – matové zrcadlové čočky

Stylové čočky Matt Mirrors perfektně chrání zrak a redukují sluneční odlesky. Na stánku společnosti Omega Optix si je prohlédnete v pěti módních barvách. K novinkám patří také rozšíření barevné škály samozabarvovacích čoček Transitions.

„Pro každý veletrh OPTA připravujeme novinky. Máme tady nové kolekce značek Omega Optix, Jisco, Crosc nebo Alberto Modiani, kde najdete nejnovější zajímavé modely obrub a slunečních brýlí. Představujeme také rozšíření kolekce inteligentních samozabarvovacích brýlových čoček Transitions o řadu Flash to Mirror s pěticí atraktivních barev, k tomu jsme doplnili naše portfolio základních barev o fancy barvy ametyst a safír. A abychom byli zase trochu jiní, představujeme kolekci Matt Mirrors, což je nový trend slunečních čoček,“ vypočítává širokou škálu novinek Jana Getlíková, marketingová manažerka společnosti Omega Optix.

Matová zrcadlová skla Matt Mirrors jsou stylovým módním doplňkem, který zajišťuje zraku ochranu před sluncem. Navíc redukuje nepříjemné sluneční odlesky, které jsou typické pro klasické zrcadlové čočky. V nabídce jsou varianty plano, jednoohniskové, progresivní nebo relaxační a uživatel si může vybrat z pěti módních barev: stříbrné, zlaté, modré, zelené a fialové.

Stále populárnější čočky Transitions inteligentně reagující na světlo také rozšiřují škálu. Na veletrhu OPTA mají premiéru stylové barvy ametystová a žluté. Odvážnějším zákazníkům jsou nyní k dispozici také zrcadlové fotochromatické čočky ve variantách nebesky stříbrná, královská modrá, růžovo-zlatá, modro-fialová a měděná.

Novinky byly představeny u příležitosti vyhlášení soutěže, kterou Omega Optix pořádá pro své zákazníky. Mezi výherce se na veletrhu rozdělovalo deset atraktivních cen v čele se zájezdem dle vlastního výběru v hodnotě 60 tisíc korun. Na úvod všechny přivítal generální manažer společnosti Omega Optix Martin Cullen, který poděkoval obchodním partnerům za podporu. „Díky vám je Omega Optix největším výrobcem a dodavatelem brýlových čoček na českém a slovenském trhu. Více než 90 procent výrobků exportujeme, máme nejširší výrobní program brýlových čoček na českém trhu, výrobu v Brandýse nad Labem a více než 200 zaměstnanců. Za tento růst vděčíme vám,“ řekl Martin Cullen přítomným optikům. Připomněl také, že Omega Optix vyrobí neuvěřitelných 3,6 milionů čoček za rok. Společnost byla založena v roce 1993 a na veletrhu OPTA se prezentuje každý rok.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše