OPTA

Übersetzung nicht verfügbar.

OPTA slaví čtvrtstoletí konání

Od 8. do 10. března se pavilon V brněnského výstaviště promění v nejdůležitější místo setkání optiků, optometristů, oftlalmologů a kontaktologů. A to již po pětadvacáté! Jubilejní 25. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA naváže na úspěšný minulý rok nejen co do počtu vystavovatelů, ale také zastoupených značek.

Výběr ze zastoupených značek

Cerruti 1881; 3MOMI; 41; ACUVUE®; Agatha Ruiz de la Prada; AGLAJA; AIR OPTIX®; AOSEPT® PLUS s HydraGlyde®; Avaira Vitality; AVENGERS; Bekwood; BELLA; Belutti; Biofinity; BOGART; Boom; BOZ; Breitfeld & Schliekert; Brunno Banani; JUST CAVALLI; ROBERTO CAVALLI; CEO-V; Cinque; Clariti; Coco Song; CONCEPT-S; CROAKIES; Crosshatch; C. S. O.; Cubista by Prague Eyewear; C-ZONE; DAILIES TOTAL1®; DAILIES® AquaComfort Plus®; DeeJay; Dek optica; Diesel; DILEM; DiMarco; Dobelsix; DOMINIC; DON GIO; Drivewear; DSQUARED2; Ducati; Duggert Etuis; Dutz; Effect; ELEVEN; ElevenParis; EMPIRE; Enzo Colini; Evatik; EXALTO; Eyecroxx; Eyers; Face2face; FACEL VEGA; Flextan; TOM FORD; Foxy; FRESH; FYSH; Gant; Genesis; GENSDUMONDE; GiGi Barcelona; GOLFSTAR; SHIGIYA MACHINERY WORKS; Guess; Guy Laroche; HANANA; Hannah; Harley Davidson; Heavy Tools; Hello Kitty; HENKO; Horsefeathers; Huvitz; Hy-Care; ChangeMe!; Charles Stone; Christian Lacroix; I code; ICELAND; INCREDIBLE; Infield; JOOLY; Julbo; JUSTIN; JZO soczewki okularowe; Kaos; Krystina; LEADER; Marciano Guess; Marie Claire; Luca Martelli; Marylin Monroe; MASSIMO; La Matta; MEDOP; MILO & ME; MIRAFLEX; Moiss; Mondoo; MONO; Moonlight; MyDay; Nakamura; Nidek; OKULA; Oliviero Contini; Omega Optix; OptiActive®; OPTI-FREE®; OXIBIS; Pepe Jeans; Point; PORSCHE DESIGN; Prague Eyewear; Prime; PROGEAR; EMILIO PUCCI; R2; Relax; JEAN RENO; RESERVE; JF Rey; ROCCO BY RODENSTOCK; RODENSTOCK; ROMEO; Roy Robson; Rudy Project; Scandinavian frames; SEBASTIEN; Serengeti; Shamir™; SOLANO; Sonata; SoverOne; SPIDERMAN; STAR WARS; Stepper; StrawberryDeer®; Success; Superflex; SWAROVSKI; SYSTANE®; Sziols; Teiko; TIMBERLAND; TOPCON; uvex; VDesign; Vespa; Voice; Volte-Face; William Morris; Wood exclusiv; Woodys Barcelona; Xavier Garcia; YANKEE; ERMENEGILDO ZEGNA; ZIGGY; Zitrone Berlin.

Zvýrazněné téma veletrhu bude Design v oční optice a optometrii. „Intenzivně jsme se o něm bavili se spolupořadatelem veletrhu, tedy Společenstvem českých optiků a optometristů. Věříme, že právě toto téma může každý z vystavovatelů kreativně rozvinout, ať už z hlediska estetiky, konstrukce, materiálů či optických návrhů a přístrojů,“ tvrdí Gabriela Císařová, ředitelka veletrhu.

V pavilonu V bude opět přímo mezi stánky umístěno OPTA Forum, kde se zájemci dozvědí formou odborných přednášek o novinkách z oboru. S trendy je pak seznámí designová specialistka Ellen Haeser. „Kromě ní máme předjednanou i další zahraniční expertku, protože tyto přednášky na našem veletrhu jsou v Česku unikátní událostí,“ upozornila Císařová.

Návštěvníci mohou pro vstup využít novou OPTA klubovou kartu, která zůstane v platnosti i pro příští ročník. Spuštěna je také on-line registrace na webových stránkách projektu OPTA. U vstupu do pavilonu pak každý z návštěvníků obdrží katalog s plánkem pavilonu, takže pro něj nebude problém najít si ty „své“ vystavovatele. Otevírací doba veletrhu zůstává nezměněna. V pátek a sobotu bude OPTA k dispozici návštěvníkům od 9 do 19 hodin, v neděli pak od 9 do 14 hodin.

V sobotu bude na veletrh – jako obvykle – navazovat OPTA PARTY pro vystavovatele a jejich obchodní partnery. Ta letošní OPTA PARTY bude výjimečná a měla by být důstojnou oslavou dvacátého pátého výročí konání veletrhu. Organizátorem je Společenstvo českých optiků a optometristů v úzké spolupráci s Veletrhy Brno, a.s. Partnery jsou pak firmy SAFILO a SAGITTA. O skvělou zábavu se postará DJ Dan Keschen, DJ Schafff, Golden Delicious Band či Zadáci. Na programu bude také vyhlášení soutěže TOP OPTA či ocenění Sedmi statečných, tedy sedmi společností, které nevynechaly ani jeden ročník veletrhu OPTA.

Těšíme se na viděnou, a to 8.–10. března v pavilonu V brněnského výstaviště!

Sedm statečných

  • AMBG, LTD s.r.o.
  • INTEROPTIC spol. s r.o.
  • Johnson & Johnson, s.r.o.
  • MI.Optics s.r.o.
  • Omega Optix, s.r.o.
  • SAGITTA Ltd., spol. s r.o.
  • SOVER, spol. s r.o.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše