Festival chutí

Übersetzung nicht verfügbar.

Paštiky Čongrády sázejí na rodinnou recepturu

Na počátku stál Štefan Čongrády, který vytvořil jedinečnou rodinnou recepturu stejnojmenných výrobků. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět produkty s vyváženou chutí.

Na počátku stál Štefan Čongrády, který vytvořil jedinečnou rodinnou recepturu stejnojmenných výrobků. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět produkty s vyváženou chutí.

Na jeho tradici nyní navazuje jeho vnučka, která pokračuje v přípravě poctivých paštik a masných výrobků a vrací tak na stoly domácností výrobky zhotovené pouze z přírodních ingrediencí.

Celá výroba prochází rukami pracovníků firmy, čímž dohlíží na kvalitní zpracování a dosahují nejlepších výsledků.

3 základní znaky výrobků Čongrády

  • Bez lepku – výrobky neobsahují žádný lepek ani škroby, jsou vyrobeny pouze z masa a koření. Dokonce si připravují vlastní kořenící směsi, aby měli jistotu, že nedojde ke kontaminaci výrobku. Také proto si mohou pochutnat na jejich výrobcích celiaci.
  • Lokálnost – jedna ze základních hodnot, snaží se, aby výrobky byly vyráběny z co největšího množství lokálních surovin. Od zeleniny až po maso.
  • Bez chemických konzervantů – v jejich výrobcích nenajdete žádné chemické konzervanty, emulgátory ani náhražky. Jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin tradiční technologií. Maso konzervují pouze solí a sterilizací.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše