Übersetzung nicht verfügbar.

PLAYzone Challenge 2019 spustilo registrace míst na největší českou LAN akci. Odehraje se v červnu na výstavišti

Největší domácí BYOC akce, po které komunita dlouhé roky volala, konečně přichází na scénu. Pavilon G2 brněnského výstaviště v termínu 21.–23. června přivítá stovky hráčů nespočtu herních titulů, kteří si svá místa mohou registrovat na www.pzchallenge.cz.

Každý online hráč je ve skutečnosti součástí velké herní komunity. Právě za zrodem těchto komunit – nebo dokonce celého esportu - původně stojí „LANky“. V Česku dlouhé roky podobná akce s téměř neomezenou kapacitou chyběla. Změna přichází díky PLAYzone Challenge, jejíž první ročník se odehraje 21. až 23. června 2019 v pavilonu G2 brněnského výstaviště, a to formou BYOC, což je zkratka „bring your own computer“, tedy přines si vlastní počítač.

Turnaje o ceny, ale i klasické paření

Na účastníky budou čekat dotované hlavní turnaje, kde se bude bojovat nejen o lákavé ceny, ale také o body do klasifikace pro MČR v počítačových a mobilních hrách. Hlavní turnaje jsou zatím oznámeny v titulech Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, League of Legends a HearthStone. Připraveny budou také doprovodné turnaje o zajímavé ceny od partnerů akce, a to v nejrůznějších populárních titulech i jejich méně tradičních formátech. Přesný seznam všech doprovodných turnajů, stejně tak i výše garantované dotace hlavních turnajů, budou oznámeny později na webu.

Koncept akce ale myslí také na běžné hráče či party kamarádů, kteří chtějí na místo dojet a tři dny se nerušeně bavit dle jejich gusta. S jejich účastí se také počítá a organizátoři PLAYzone Challenge věří, že se jim podaří oslovit i skupiny hráčů, kteří se dosud znají pouze online, ale i jednotlivce, co mají zájem navazovat nové kontakty a kamarádství. Právě jim doporučujeme využít naši Facebookovou událost PLAYzone Challenge 2019, kde je předem možné domluvit hraní jakékoliv jejich oblíbené hry a společně se registrovat.

Akce pro hráče i návštěvníky

Registrace míst je spuštěna na www.pzchallenge.cz/registrace-mista, kde až do 30. dubna běží sleva 100 Kč na vstupné. K dispozici jsou tři typy míst (Standard, Premium a All inclusive), které se liší nabízeným obsahem, ať už jde o hrazené parkování přímo u pavilonu nebo dokonce plně vybavené herní místo s počítačem, monitorem a židlí. Místo je možné si koupit jako jednotlivec nebo tým, přičemž už při registrace lze automaticky navolit start ve vybraném hlavním turnaji bez dalších poplatků.

Návštěvníci akce si mohou na sobotu a neděli za pouhých 99 Kč zakoupit vstupenku, díky níž na místě budou moci sledovat zápasy nebo se zabavit na přítomných atrakcích. Ve vyhrazených prostorách pak pro ně i hráče bude připravena stravovací zóna s nabídkou jídel i pití. V sobotu večer pak bude pro všechny účastníky probíhat společná komunitní Red Bull esport párty.

Komunitní podpora turnajů

V sekci www.pzchallenge.cz/podpor-turnaj je po vzoru z The International možné finančně přispět na výši prize poolu hlavních turnajů, a to formou zakoupení unikátního trička nebo čistě peněžní dotace. Příspěvek je od minimální výše 100 Kč a může být věnován do cen konkrétní hry nebo bez určení a tím pádem rozdělen mezi všechny turnaje. Z vybraných částek jde celých 100 % do prize poolu, u trička pak 290 Kč na jeho výrobu a dodání.

PLAYzone Challenge vzniká za podpory partnerů akce Alza.cz, Chance, Samsung a TP-Link.

O PLAYzone Challenge

PLAYzone Challenge je LAN akce typu BYOC (anglická zkratka pro „přines si vlastní počítač“). Jejím neskromným cílem je udělat nejkvalitnější a největší událost podobného rázu v domácích končinách, která se bude konat minimálně jedenkrát ročně, a to nejen za účasti českých a slovenských hráčů, ale i těch zahraničních. Chceme nabídnout kvalitní turnaje o lákavé ceny, ale i zábavný obsah pro účastníky, kteří si chtějí jen tak přijet zahrát s kamarády.

Zdroj: PLAYzone s.r.o.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše