GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Pohádkové lázně na dosah. Kde? V Lednici

Lázeňský dům Perla najdete ve slavné Lednici a upoutá vás nejen svojí nabídkou, ale také hlavním pilířem - jodobromovým minerálním pramenem. Tento třetihorní poklad má svá naleziště nedaleko Perly, a to v Charvatské Nové Vsi v hloubce 1250 metrů. Solanka je díky vysokému obsahu jódu jednou z nejkvalitnějších pramenů v celé Evropě a díky jejímu chemickému složení silně připomíná mořskou vodu. „Ne nadarmo se říká, že v Perle máte Mrtvé moře na dosah ruky,“ říká Lucie Pivodová. Jakou nabídku v Lednici chystají, zjistí zájemci na veletrzích GO a Regiontour.

V Perle připravili například nový pobytový balíček, který je plný jodobromových koupelí a masáží. Celkový účinek Solanky mimo jiné reguluje vysoký tlak, podporuje výživu tkání, pomáhá při léčbě osteoporózy a má vynikající hojivé účinky.  Balíček je navíc doplněn o uhličité plynné koupele, které zvyšují tvorbu buněčného cukru, zlepšují prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky.  Mají pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Masáž zlatem a klasická masáž už pak bude jen třešnička na dort pro vaše znovuzrozené tělo.

Za zdravím do Lednice

Do lázeňského domu Perla jezdí nejen samoplátci, ale i pacienti ze zdravotních pojišťoven na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči. Kromě jodobromových koupelí je zde čeká skupinové cvičení v bazénu, masáže, perličkové koupele, rehabilitace a mnoho dalšího. Posedět si můžou v lázeňské kavárně, kde mají na výběr z několika druhu lokálních vín a domácích čajů i limonád.

Lucie Pivodová z obchodního oddělení lázeňského domu Perla zveřejnila na sociální síti lázní rozhovor mezi ní a hostem, který v Perle pobýval na komplexní lázeňské péči, a mělo to velký úspěch. Komunikace je důležitá a podle Pivodové je pak pobyt pro pacienty příjemnější. Rádi si popovídají, nebo se setkávají na kulturních večerech a workshopech pořádaných v prostorách Perly.

Zde je ukázka ze zmiňovaného rozhovoru: ,,Slečno, jdete obědvat? Jestlipak jste si na mně něčeho všimla?" spiklenecky zamrkal očekávajíc odpověď. ,,Nejspíš vám ta dnešní svíčková opravdu chutnala, protože záříte jako sluníčko!" zasmála jsem se. ,,Ano svíčková byla jako od mojí ženy, ale cožpak nevidíte, že mi něco chybí?" Zamyslela jsem se a po chvíli jsem na to přišla: „No jasně! Vy už nemáte berličky. Tak to je nádhera!" Pan Kruh se zasmál: ,,Vidíte, jak mi to tu svědčí? A to jsem ani nechtěl do lázní! Ještě mi zbývá týden, pak doma budu tancovat.“

Vše pod jednou střechou

Do všech částí lázeňského domu Perla je zajištěn bezbariérový přístup a hosté si zde užívají pobyt v komfortních dvoulůžkových pokojích. Zdarma je k dispozici župan, pantofle, wifi připojení a televize přímo na pokoji. Relaxovat mohou v lázeňském bazénu s teplotou 31°C.  Pohádková krajina lázní láká převážně k návštěvě kolonády, Lednického zámku a dalších památek blízkého okolí.

Májová slavnost a vinobraní

Lázeňský dům Perla srdečně zve všechny příznivce lázní 2. května 2020 na Májovou slavnost, která otevírá lázeňskou hlavní sezónu. Na podzim nechybí tradiční Lázeňské vinobraní 19. září 2020. Na obě slavnosti je vstup zdarma a zájemce čeká komentovaná prohlídka lázní, ukázka procedur a bohatý kulturní program.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše