Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Polyflam je univerzální otevřený krb, se kterým zatopíte i připravíte jídlo

Novinku do Brna přivezla společnost Metax Krby, která poprvé vystavuje na dvou místech – v pavilonu V i venku, tak aby návštěvník ocenil výhody Polyflamu přímo v akci. Tradiční otevřený krb s novou technologií jako jediný nabízí až 11 funkcí a nezávislost na zdrojích energie.

Objevit radost z krásného krbu, potěšit se pohledem do plamenů a vůní dřeva, uvařit nebo ugrilovat a zároveň se zahřát. To všechno je možné s krbem Polyflam. Francouzský výrobek je k dispozici v různých designových provedeních, která zapadnou do každého interiéru, stejně jako v exteriérové verzi, kterou mohou návštěvníci Stavebního veletrhu obdivovat na volné ploše mezi pavilony V a A2.

„Každý krb je limitovaný svojí velikostí, ale Polyflam je univerzální řešení s celoročním využitím. Poslouží nejen k topení v zimě, ale i pro party uprostřed léta – vaří, peče, griluje i udí,“ popisuje zástupce firmy Krby Polyflam Dušan Kráľovič. Polyflam je unikátní díky speciální zdokonalené technologii se dvěma ohnisky. Dosahuje účinnosti až 80 %, takže uživatelům poskytuje vysoký tepelný výkon a zároveň kouzlo romantiky. „Ke krbům se dnes vrací stále více lidí, protože chtějí zažívat pozitivní emoci spojenou s ohněm. V dnešních zateplených domech je snadné interiér přetopit, ale s Polyflamem to nehrozí. Do prostoru jde jen nějakých 15 % tepla, takže se může instalovat i v nízkoenergetických domech,“ popisuje dodavatel. Tyto francouzské otevřené krby navíc mají nejvyšší ekologickou certifikaci, takže jsou bezpečné z pohledu emisí. Další výhodou Polyflamu je, že dává lidem nezávislost. Protože k provozu potřebuje jen dřevo, zajistí lidem teplo a jídlo i v případě výpadku elektřiny. O tom, že v zimě dokáže vyhřát i příjemné posezení, se návštěvníci Stavebního veletrhu mohou přesvědčit na vlastní kůži. „Vystavujeme Polyflam venku, abychom ho mohli předvést přímo v provozu. Ukazujeme tady jeho neuvěřitelnou univerzálnost, protože žádný jiný spotřebič nenabízí takto široké využití,“ zdůrazňuje Dušan Kráľovič.

Novinku prezentuje společnost Metax Krby, která se brněnského veletrhu účastní už 20 let a v pavilonu V vystavuje průřez svým sortimentem. „Letos vystavujeme poprvé na dvou místech a Polyflam má obrovský úspěch,“ je spokojen jednatel společnosti Oldřich Grepl. „Každý rok tady prezentujeme naše kamnářské řemeslo. Jsme malá rodinná firma a snažíme se o individuální stavby topidel. Proto nejde o žádné stavebnice krbů nebo kamen, ale vždycky chceme dodat domu přesně to, co tam patří,“ zdůraznil. Základem každé realizace je podle Oldřicha Grepla vypočítat optimální výkon pro danou stavbu, následně navrhnout topidlo jak výkonnostně, tak funkčně, a nakonec doladit design podle přání zákazníků. „Krby a kamna stavíme sami z komponentů od prověřených dodavatelů. Díky tomu, že naše produkty stoprocentně známe, jsme schopni poskytovat stoprocentní služby,“ řekl majitel brněnské firmy Metax Krby. 

Nabídka v expozici je opravdu široká a zahrnuje různé alternativy včetně akumulačních kamen a designových řešení. „Nabízíme i plynové krby, což je obrovský trend a budoucnost. Vyžadují jen minimální obsluhu a je to čistý, bezprašný oheň. Prezentujeme tady plynové krby už třetím rokem a mají obrovský úspěch,“ dodal Oldřich Grepl, pro kterého je expozice na Stavebním veletrhu Brno už tradicí a také cestou k zákazníkům: „Účast vnímáme jako součást našeho renomé. Přichází sem za námi spousta klientů, což je příjemné. Noví zákazníci tady zaregistrují naši značku, pak se často vrátí a řešíme už konkrétní stavbu.“

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše