Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Přijďte poznat možnosti systému Lumion

V doprovodném programu se již tradičně objevuje přednáška určená architektům, designérům, inženýrům i lidem, kteří přemýšlejí nad změnami v bydlení. Lumion je vhodným nástrojem pro každého, kdo chce představit své návrhy.

„Přijďte se podívat na současnost i budoucnost vizualizací, prezentací vašich návrhů nebo vysněných domů. Jak se posunula prezentace formou vizualizací za poslední rok, co je nového v oboru, kam směřuje forma prezentace. Dozvíte se i, na co si dávat pozor při tvorbě vizualizací, jak prokouknout fígle, kterými vám třeba podsouvá vizualizátor svou vizi a tak dále,“ upřesňuje Ondřej Valach ze společnosti Lumiartsoft, s.r.o. Společnost připravila přednášku s názvem Lumion 10 - Virtuální vizuální prezentace. Kromě Ondřeje Valach promluví také Jiří Mezera.

Lumion vyrábí působivé, vysoce kvalitní výstupy velmi rychle a je velmi snadné jej zvládnout. Dokážete tak sami za pár dní produkovat obrázky, videa, panoramata a virtuální realitu efektivněji, než kdy dříve. Z těchto dvou důvodů jej používají zákazníci ve stovce zemích po celém světě. K architektům, designérům či inženýrům se řadí také BIM modeláři, školy a univerzity.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše