Profesia Days

Übersetzung nicht verfügbar.

Profesia days Brno nabídnou příležitosti i inspiraci

Profesia days budou letos poprvé kromě Prahy i v Brně. A to už brzy – v druhém dubnovém týdnu, konkrétně 11. dubna 2019. Nabídnou širokou škálu inspirativních podnětů pro všechny, kteří se aktivně starají o svůj kariérní a osobnostní rozvoj, ale i pro ty, kteří se na pracovním trhu teprve potřebují rozkoukat. Které osobnosti zde nabídnou své zkušenosti?

Profesia days nabídnou možnost komunikovat se zástupci vystavujících firem, navázat přínosné osobní vazby, ale také čerpat inspiraci od lidí, kteří mají za sebou úspěšné podnikatelské projekty, zajímavé osobní příběhy, nebo umějí poradit, jak co nejlépe využít svůj potenciál. Nedílnou součástí Profesia days jsou přednášky podnětných osobností, které po celou dobu probíhají na hlavním pódiu.

Své projekty a plány představí například Libor Hoření, který ve 13 letech začal pracovat pro webové agentury, v 17 letech založil on‑line kuchařku Toprecepty a je také autorem projektů TopPotraviny.cz, ChlapskaZasilka.cz nebo Fasheebo.com. V současné době provozuje stánek DobroKáva, ve kterém se za kávu „platí“ dobrými skutky. Další osobností, se kterou se bude možné setkat, je Jan Řežáb, který podniká již od 12 let a nyní figuruje na žebříčku Forbesu mezi podnikatelskými hvězdami „30 pod 30“. Kromě jiného založil firmu Socialbakers, která patří mezi největší společnosti analyzující prostředí sociálních sítí. O své zkušenosti se přijde podělit i Marek Rabas, zakladatel společnosti Madfinger Games, která vytvořila legendární hry jako například cyklus Shadowgun Legends, Dead Trigger, Samurai nebo Monzo.

Ze sportovců, kteří se představí, můžeme jmenovat například Tomáše Bábka, několikanásobného mistra České republiky a vicemistra světa v dráhové cyklistice, jehož příběh je opravdu výjimečný. Při nešťastné nehodě, kdy ho při tréninku srazilo auto, utrpěl velmi těžká zranění a nejen lékaři mu předpovídali konec sportovní kariéry. Přesto se dokázal vrátit do světové špičky. Brněnská legenda a bývalý reprezentant, fotbalový záložník Richard Dostálek, zase pohovoří především o tom, jak lze úspěšně motivovat mladé fotbalisty, jejichž přípravě a výchově se v současné době věnuje. Jak se vypořádat s porážkou a překonat strach? Nejen o tom promluví velmi úspěšný MMA zápasník Jiří"Denisa" Procházka.

Během jednoho dne můžete zažít setkání s tvými budoucími kolegy či šéfy, skvělé spíkry, kariérní poradenství, workshopy, různé formy vzdělávání, gamingová zóna, startupová a IT zóna. 

Podrobný program zde

Festival příležitostí Profesia days se na BVV uskuteční ve čtvrtek 11. dubna 2019. Nenechte si ujít příležitost sejít se s kolegy z oboru a oslovit zájemce o práci v zajímavém regionu. Informace o Profesia days v Brně i možnost registrace najdete na stránce https://profesiadays.cz.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše