Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Prohlédnout si, jak bude vypadat ložnice v domě, který je zatím pouze na papíře, umožní firma Buildigo díky virtuální realitě

Projít se po domě ještě před zahájením stavby nebo zjistit, jestli se vybraná skříň bude hodit do interiéru podle představ zákazníka. Inovativní řešení těchto zadání nabízí firmám virtuální realita. Tu na Festivalu architektury v pavilonu V brněnského výstaviště představila firma Buildigo na svém workshopu.

Využití virtuální reality ve stavebnictví je opravdu široké. Kromě možnosti vidět a lépe si tedy představit věci, které ve skutečnosti ještě neexistují, může virtuální realita pomoci odhalit i případné chyby v projektech. Programátoři do ní dokáží překlopit prakticky jakýkoliv produkt, k němuž mají dostatek dat. Je tedy například možné přijít na pozemek a promítnout na něj vysněný dům. Jednoduše se tedy hned v začátcích plánování stavby odhalí vhodnost místa pro daný typ domu. To využijí především lidé, kteří nemají tak bohatou představivost jako architekti.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše