KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Realpaks, ukrajinská obuv nejvyšší kvality

Kvalitní ukrajinská obuv Realpaks si klade za cíl zaručit největší pohodlí a nejvyšší standardy. Značka byla založena v roce 1996, v současné době zaměstnává 350 lidí a dosahuje ročních obratů 8 milionů Eur při výrobě cca 7 milionů párů obuvi. Mezi její zákazníky patří např. METRO, OBI a další distributoři.

„Naše výzkumné a vývojové centrum využívá nejmodernější vybavení. Máme vlastní výrobu všech našich sloučenin a v souladu s našimi standardy a požadavky zákazníka. Používáme kvalitní prémiové suroviny. Všechny produkty a materiály jsou certifikovány a vstupují na trh až po důkladném testování. Při výrobě všech bot nám záleží na zdraví a pohodlí našich zákazníků. Naše obuv je ortopedická, vodě-odolná a dlouhotrvající. Máme široký výběr stylů a modelů pro ženy muže a děti, jak celoroční kolekce tak módní obuv pro běžné nošení a volný čas.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše