GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

S cestovní kanceláří na Světovou výstavu? CK BON TON v Brně představí zájezdy na EXPO

Již třicet let své existence oslaví pravidelný účastník veletrhů GO a REGIONTOUR, cestovní kancelář BON TON. I po letech ale umí své zákazníky překvapit. Kromě široké nabídky zájezdů do oblíbených dovolenkových destinací tak v Brně představí i exkluzivní novinku v podobě zájezdů na Světovou výstavu do Dubaje nebo zbrusu nové poznávací zájezdy do netradičních zemí.

To nejlepší z EXPA i hostitelské země

Mezinárodní výstava průmyslu a kultury EXPO se v celém světě těší velké prestiži. Stále populárnější je také Dubaj, která láká turisty na množství atrakcí, překrásných pláží, okázalých budov a rekordních staveb. Vyrazit do Dubaje právě v době dalšího ročníku Světové výstavy, je proto ideálním spojením. „Česká republika se bude pyšnit úžasným Českým pavilonem, jehož jsme hrdými partnery. Proto také zájezdy na EXPO budou mít punc exklusivity a přinesou českým a slovenským návštěvníkům mimořádně bohatý program včetně dvou plných dnů strávených na Světové výstavě v ceně zájezdu, provedení Českým pavilonem zástupcem ČR, ale také bohatý poznávací program v Dubaji a možnost odpočinku v luxusních hotelích na plážích Ras Al Khaimah,“ popisuje Petr Kraus, jednatel CK BON TON. Zájemci o originální dovolenou plnou zážitků se tak během brněnského veletrhu mohou o podrobnostech výletu do Dubaje informovat.

O vysněnou dovolenou si návštěvníci zasoutěží

Cestovatele, kteří se během dovolené chtějí podívat na více míst, potěší novinky ze sekce poznávacích zájezdů, které BON TON na veletrhu také představí. Patří mezi ně například zájezdy do Jordánska, Izraele a Palestiny, Arménie, Gruzie, ale také vzdálenějších destinací jako je Vietnam, Kambodža nebo Barma. Ani příznivci více tradičních zájezdů ale nepřijdou zkrátka.  „Naše prezentace nebude samozřejmě ochuzena ani o naše dlouhodobé a velmi oblíbené produkty, kterými jsou letní dovolené do tradičních evropských destinací, ale i relaxační zájezdy do termálních lázní,“ říká Petr Kraus a dodává, že pro účely veletrhu bude cestovní kancelář akcentovat především zájezdy s odlety a odjezdy z Brna. O poukaz na cesty s CK BON TON a partnerskou CK QUICKTOUR si budou mít možnost návštěvníci stánku také zasoutěžit.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše