URBIS SMART CITY FAIR

Übersetzung nicht verfügbar.

S efektivním sběrem odpadu pomůže obcím PYTLÍK, a.s.

Třídění a nakládání s odpadem je v dnešní době velmi horkým tématem. Popasovat se s ním musí také české obce bez ohledu na jejich velikost. Pro ty, které k třídění odpadu využívají pytlový sběr, je tu firma PYTLÍK, a.s. Ta nabízí pytle na odpad nejrůznějších tvarů, provedení a barev. Jak sběr odpadu co nejvíce zefektivnit se mohou zástupci obcí a měst dozvědět také na veletrhu URBIS Smart City Fair, na kterém se společnost PYTLÍK a.s. představí.

Třídění odpadu by mělo být nedílnou součástí života každého z nás. Zajistit komfortní podmínky pro své občany tak, aby jim třídění přidělávalo co nejméně starostí, ale nemusí být pro obce snadné. Firma PYTLÍK, a.s. se jim proto snaží poskytnout co nejširší paletu služeb. Nabízí tak sáčky a pytle z igelitových či mikrotenových materiálů, které díky svému barevnému rozlišení třídění odpadu usnadní. Veškeré pytle je navíc schopna dodat jak v rozměrech klasických, tak těch atypických. „Na míru vyrobíme pytle se zatahovací či uvazovací šňůrkou libovolných rozměrů i barev. Opatřit je umíme také potiskem dle přání konkrétního zákazníka,“ vysvětluje Michal Kadlec, manažer společnosti PYTLÍK, a.s a dodává, že problém není ani dodávka hadic, polohadic nebo návinů s potiskem.

Optimalizace nákladů díky bezplatnému poradenství  

V případě, že si obce nejsou jisté, zda u nich sběr odpadu probíhá skutečně efektivně, mohou využít odborné poradenství, které společnost PYTLÍK, a.s. nabízí. Zkušený produktový manažer v rámci něj zhodnotí aktuální situaci v obci a v případě potřeby navrhne optimalizaci používaných výrobků. To vše zcela zdarma. „Nezdá se to, ale správný výběr produktů pro sběr odpadu může obcím ušetřit nemalé peníze. Typicky nevyužívají celou délku pytlů, případně nezvolí správný druh materiálu, s tím vším jsme jim schopni pomoci,“ dodává Kadlec.

Weitere News von der Messe

06. 06. 2019 URBIS SMART CITY FAIR Tři Zlaté medaile URBIS 2019 pro chytré výrobky

Inovativní kontejner na oděvy TUČŃÁK od společnosti TextilEco, a.s., plánovač tras nové generace pro veřejnou dopravu a mobilitu jako služba s názvem AnyRoute od firmy Umotional s.r.o. a řídicí informační systém RISII od dodavatele Herman systems, s.r.o. a vystavovatele Dopravní...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše