SALIMA

Übersetzung nicht verfügbar.

Soutěž Česká chuťovka pomáhá spotřebitelům objevit kvalitní potraviny

Již 10. ročník soutěže Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA 2018 a DĚTSKÁ CHUŤOVKA 2018 pomůže letos objevit ty nejkvalitnější české potraviny. Soutěž je pro všechny tuzemské potravinářské podniky se svými výrobky, které jsou dodávány do oběhu na současný trh České republiky. Hlavním hodnoceným prvkem je chuť, ale důraz je kladen také na vzhled, vůni a konzistenci výrobků.

Soutěž má dva základní cíle – spotřebitelům pomáhá objevit chutné české potraviny a výrobcům naopak pomáhá proniknout s kvalitními výrobky do povědomí spotřebitelů. Do soutěže se mohou zapojit jak malé a střední podniky, tak velkovýrobci.

Jedinečnou kategorií je značka DĚTSKÁ CHUŤOVKA, o jejímž udělení rozhodují i samy děti. Soutěž tak patří ke světovým unikátům v tomto oboru a těší se velké oblibě u výrobců i spotřebitelů.

Soutěž se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha

a ministra zemědělství Miroslava Tomana. Odborným patronem je prof. Ing. Karel Melzoch CSc., rektor VŠCHT

Soutěž vyhlašují SYMPEX a Česká cesta Via Bohemica, generálním partnerem je AHOLD Czech Republic, a. s., hlavními mediálními partnery jsou Potravinářská revue, Potravinářský zpravodaj a Řeznicko/uzenářské noviny.

Další informace najdete na www.ceskachutovka.cz.  

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše