ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Svět dětí a maminek na brněnském výstavišti

Šestnáctý ročník Prodejně-kontraktačního veletrhu potřeb pro dítě se letos uskuteční na brněnském výstavišti od 5. do 8. března 2020. Oblíbený veletrh PRODÍTĚ letos nově obsadí pavilon V.

Kam pro nový kočárek nebo autosedačku?

Největší výběr dětského zboží včetně horkých novinek najdete na začátku března na největší oborové výstavě České i Slovenské republiky. Pokud si chcete vybrat a rovnou zakoupit nový kočárek nebo autosedačku, budete na správném místě. Účast potvrdili hlavní čeští výrobci a dovozci. Snadno tedy získáte přehled o kvalitě, bezpečnosti i cenách jednotlivých značek a modelů. Vystavovatelé přivezou i nové kolekce pro letošní rok, které teprve míří na pulty obchodů.

Zveme vás na malou ochutnávku novinek vystavovatelů, jejich výběr naleznete zde. Na veletrhu jich však bude mnohem víc!

Látkové pleny nové generace i chytré nápady

Nastávající i čerstvé rodiče na veletrhu čeká pestrá nabídka kojeneckého a dětského zboží od postýlek, doplňků a oblečení s originálním designem až po hračky a vzdělávací knížky pro nejmenší. Porovnáte zde sortiment různých dodavatelů třeba látkových plen, kteří přivezou zboží nejnovější generace s obdobně snadným použitím, jako mají jednorázové pleny.

Pódiový program přinese zábavu i poučení

Malí návštěvníci se na veletrhu ProDítě určitě nebudou nudit. Od pátku do neděle se na pódiu budou střídat pořady připravené speciálně pro děti: hry a soutěže o krásné hračky od společnosti ZapfCreation, zábavná výuka jazyků už od batolecí věku s dinokroky Hocusem a Lotuskou, závody batolat o plenky MonPeri a další. Dále jsou k dispozici hrací zóna s atrakcemi Little Tikes, dětský koutek s bezplatným hlídáním pro děti od 3 let a přebalovací a kojící koutky.

Doprovodný program oslovuje také maminky. Cyklus přednášek a poradenství chystá Majka Staňková z Centra pro těhotné a rodinu Majka. Společnost Colgate-Palmolive bude radit, jak na zdravé zoubky od narození. Další prezentace se zaměří na bezpečné cestování s dítětem, monitorování dechu novorozence nebo péči o dětskou pokožku. Se společností Drobčekovia.cz můžete na pódiu soutěžit o poukaz na nákup zboží značky Greentom nebo se značkou Cybex o kočárek. Každý den se také uskuteční losování Velké návštěvnické soutěže veletrhu ProDítě 2020.

První den – čtvrtek 5. března je určený zejména odborným návštěvníkům/obchodním partnerům vystavovatelů. Přijít mohou i návštěvníci z řad laické veřejnosti, kteří ocení klidnější formát prvního dne a chtějí veletrh vidět mezi prvními. Vstupenka v tento den bude mít jednotnou cenu 300 Kč. Od pátku 6. března jsou na etickets.bvv.cz připraveny dva druhy zvýhodněných vstupenek. Po úspěšně provedené online platbě navštívíte veletrh ProDítě za 140 korun jako jednotlivec, za rodinné vstupné pro 2 dospělé a 1 až 4 děti pak zaplatíte jen 240 korun.

Veletrh se koná v pavilonu V, který je přístupný POUZE hlavním vstupem, přes pavilon E nebo z ulice Hlinky (vstup G2). Parkovat můžete také přímo v areálu výstaviště, kam vjedete bránou číslo 4. Otevírací doba je od čtvrtka do soboty 9.00 až 18.00, v neděli od 9.00 do 16.00.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše