GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Thajsko pod drobnohledem: Oddejte se plachtění

Thajsko je bezesporu mimořádně aktivní jachtařskou lokalitou, jejíž dostupnost a možnost pronajmout si loď se v posledních letech výrazně zlepšila.

Za jachtingem je nejlepší se sem vydat v období listopad – duben, vzkazují zástupci státní thajské centrály cestovního ruchu. Nicméně ani v „deštivém“ období se nemusíte bát sem vyrazit. Srážky bývají krátké a vedlejší sezona je znát na nižším počtu turistů, díky čemuž si můžete užívat prázdné moře a pláže.

Pro zapůjčení lodě v Thajsku budou rozhodující hlavně zkušenosti, zda  umíte řídit loď a orientujete se v námořních mapách. Vzhledem k mírnému charakteru počasí a to i přesto, že se jedná o přílivovou oblast, je možné plavbu v Thajsku doporučit i mírně zkušeným kapitánům bez zkušenosti v přílivových vodách. Pokud byste sami loď řídit nechtěli, můžete si loď zajistit i s místním nebo českým kapitánem.

Nejznámější a malebná trasa vede kolem ostrova Phuket, Phi Phi a Krabi.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše