URBIS SMART CITY FAIR

Übersetzung nicht verfügbar.

URBIS SMART CITY FAIR nabídne řešení, jak překonat koronakrizi. Nyní za výhodnější vstupné

Dobře víme, že současná nelehká doba s sebou přináší spoustu tlaků. Je ale také vhodnou příležitostí pro inovace – jak procesů, tak technologií. A právě ty nabídne 2. až 4. září URBIS SMART CITY FAIR na brněnském výstavišti. Těšíme se, až se s vámi potkáme!

I my se snažíme reagovat na aktuální stav a vytvořit takové zázemí, které pomůže zlepšit současnou situaci pomocí chytrých řešení. Proto jsme se rozhodli upravit podmínky akce tak, aby byla pro všechny přínosná.

S ohledem na aktuální dění jsme přenastavili ceny vstupného, abychom podpořili účast návštěvníků, pro které je v dnešních dnech jakákoliv úspora důležitá, a zároveň zachovali prestiž celé akce. Pro samosprávy máme připraveny balíčky vstupenek až s 50% slevou.

Na co se tedy můžete těšit?

Odborníci poradí nejen s řešením následků pandemie

Základním kamenem nadále zůstává odborná konference, na které přední světoví odborníci představí novinky v oblasti chytrých měst. Zareagují i na aktuální pandemii, která zasáhla snad všechny oblasti. Na výstavišti se tak dozvíte, jak díky chytrým řešením snížit negativní dopad a znovu nastartovat ekonomiku. Těšte se na desítky workshopů, odborných panelů i konferencí.

URBIS CITY ukáže řešení v praxi

Novinka letošního ročníku – URBIS CITY – vám pomůže vytvořit si lepší obrázek o chytrých řešeních v praxi. Názorné ukázky přímo v areálu výstaviště vám tak usnadní rozhodování o tom, která smart řešení vybrat do vašeho města. V pátek 4. září se navíc vydáme na exkurze do místních společností, které už tato řešení implementovaly.

Významné evropské projekty v Brně

Na výstavišti se představí i významná platforma EIP-SCC (The European Innovation Partnership on Smart Cities and Communities). A to nejen vlastní expozicí, ale také veřejným zasedáním s prezentacemi zástupců Evropské komise i EIP-SCC či setkání jednotlivých tematických iniciativ. URBIS SMART CITY FAIR se stane také hostitelem důležitého setkání Smart City Lighthouse projektů, jehož součástí bude také diskuze o navazujícím programu Horizon Europe, který rozvrhne rozpočet na výzkum a inovace v letech 2021–2027.

Všechny aktuální informace najdete na webu www.smartcityfair.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše