IDET

Übersetzung nicht verfügbar.

V Brně se představí novinka z Pardubic - 3D radar ReGuard

Pardubická novinka od firmy 3D ReGUARD prohledává prostor pomocí elektronického vychylování svazků i mechanického otáčení radarové hlavy.

Výhradně polovodičová technologie zajištující vysokou spolehlivost systému je určena pro detekci a současné sledování pozemních cílů a pomalých nízkoletících objektů s malou odraznou plochou. Její největší předností je její neustálá provozu schopnost.

Mezi její klíčové vlastnosti patří například jednoduché sloučení se stožáry, instalace na střechy budov, sloupy, stojany nebo auta. „Radar má velký rozsah pro zachycování objektů a současné sledování pozemních a nízkoletících cílů,“ řekl Jan Mikula za Retia a. s.

Všechny vlastnosti pak mohou návštěvníci vidět na živo na brněnském výstavišti, protože se pardubický radar představí laické i odborné veřejnosti na veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše