Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

V soutěži Bauhausu můžou lidé vyhrát robotickou sekačku i zahradní gril. Inspiraci lze najít na veletrzích

Bauhaus je dlouholetým partnerem Stavebního veletrhu a veletrhu Mobitex v Brně. Momentálně na prodejnách můžete obdržet speciální leták, po jehož předložení na pokladně a po zakoupení jedné základní vstupenky získáte druhou vstupenku zdarma. Bauhaus teď chystá velkou soutěž – pokud se chcete zapojit, můžete se inspirovat právě na brněnském výstavišti.

Nasátou inspiraci, nové nápady a vědomosti mohou letos účastníci brněnského Stavebního veletrhu využít při vlastní tvorbě a zapojit se se svým nápadem do soutěže se společností Bauhaus. Od 17. února do konce dubna se odehraje soutěž pro všechny nadšené kutily.

Zapojit se může opravdu každý, jediné co potřebuje, je instagramový profil, kutilský nápad a hlavně chuť do práce vlastníma rukama. Kromě tvořivého charakteru soutěže, jsou pro účastníky připraveny i stylové ceny. „Lidé můžou vyhrát robotickou sekačku Worx v hodnotě 21 000 korun, zahradní gril Weber v hodnotě 20 000 korun nebo vysokotlaký čistič v hodnotě 13 000 korun a mnoho dalšího,“ popisuje online marketingová manažerka Bauhausu Lucie Bílá.

Kreativitě se opravdu meze nekladou. Vyfotit lidé můžou cokoliv, od zajímavé dekorace přes renovovanou koupelnu či vybudovanou terasu. Důležitý je nápad a chuť inspirovat ostatní svojí vlastní prací. „Soutěž není jen o tom, že si lidé něco koupí z obchodu a budou z toho rázem šťastní, ale je to o jejich odvedené práci, kterou do dané renovace či výroby vložili. Protože výsledek pak udělá radost jejich blízkým či jim samotným,“ vysvětluje Bílá.

Každý kdo má tedy chuť si zasoutěžit a zužitkovat svoje nabité vědomosti a nápady, najde více informací a podmínky soutěže: Soutěž skutečné štěstí.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše