STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Vandoma, originální hedvábné portugalské kravaty

Vandoma je portugalská značka kravat, motýlků, kapesníků i šátků pro muže a děti. Je na trhu už 37 let a zakládá si na kvalitních tkaninách, které nakupuje od nejstarších italských tkalcoven.

Značka Vandoma, inspirovaná patronem města Porto, byla založená v roce 1982 a je ve vlastnictví Antonio Manuel de Sousa, Lda. Nabízí kolekce kravat, motýlků a kapesníků, které jsou tvořeny pečlivě vybranými vzory od klasických až po nejvznešenější. Hedvábné tkaniny se nakupují od nejstarších textilních řemeslníků v Itálii a shromažďují se v Portu. Kolekce je renovována každý týden, aby Vandoma svým klientům představila nové vzory, které sledují poslední módní trendy.

Vandoma je jednou ze tří portugalských firem, jejichž účast na veletrhu zajišťuje agentura CENIT – Centro de Inteligência Têxtil.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše