GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Veletrhy GO a Regiontour 2020 mění tvář, premiéru chystá obří food festival a festival 5 kontinentů

Brněnské veletrhy cestovního ruchu oblékly nový kabát. Chutnou novinkou je obří food festival, který rozvoní celý pavilon F. Lidé se budou moci pod jednou střechou vydat po stopách Gastromapy Lukáše Hejlíka či ochutnají regionální lahůdky. Po Česku vezme na výlet všechny zájemce veletrh REGIONTOUR zaměřený na domácí cestovní ruch. „Výjezdový“ veletrh GO prémiově představí festival 5 kontinentů – vystoupí například cestovatelé Dan Přibáň a Tomáš Poláček. Tématem festivalu GO KAMERA budou oslavy 100 let Miroslava Zikmunda. Partnerskou zemí cestovatelských veletrhů je Thajsko. Právě tam míří čím dál více Čechů.

Brněnské veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour, které se odehrají 16. až 19. ledna 2020, mění svoji tvář a přecházejí více do festivalového rozměru. Zaplní pavilony P a F. Pod střechou pavilonu P návštěvníci uvidí vychytávky, které si pro ně chystají vystavovatelé výjezdového veletrhu Go a incomingového veletrhu Regiontour. Nově do pavilonu zamíří také cestovatelský festival GO KAMERA.

„Návštěvníci i vystavovatelé se mohou těšit hned na několik zásadních změn a novinek. Lze říci, že naše cestovatelské veletrhy se více přiblíží festivalu. První den bude věnován odborníkům, chystáme unikátní odbornou konferenci Travelevolution. Další tři dny budou cílit na širokou veřejnost. Lidé jistě ocení nový festival 5 kontinentů, na němž vystoupí i známé tváře. A protože s cestováním souvisí i gastronomie, nově se bude hned ve vedlejším pavilonu F odehrávat food festival,“ konstatuje šéf obchodu veletrhu Go a Regiontour Petr Maliňák. Nově mají veletrhy i partnerskou zemi, pro rok 2020 se jedná o Thajsko. Tato destinace je mezi tuzemskými cestovateli stále populárnější.

KOUPIT VSTUPENKU NA GO A REGIONTOUR

Festival pěti kontinentů

Co si představit pod pojmem festival pěti kontinentů? Jednotliví vystavovatelé vám podrobně popíšou, co kde čekat, na co se připravit. Pavilon P bude intuitivně rozdělen do pěti kontinentů a návštěvníci mohou doslova projít celý svět na jednom místě. A čekají je zážitky. V expozici Thajska uvidí a zažijí pravé thajské masáže, předvede se jim drsný a přitom krásný thajský box nebo výtvarnice, která ručně maluje vějíře a bambusové deštníčky. Můžete zjistit, jak bude vypadat cestování takzvanými hotelbusy po jižní Americe. Velké dobrodružství zažijete při cestě po Transsibiřské magistrále s CK A-Z Tour, do téměř zakázané KLDR vám dveře otevře CK Nomád, můžete procestovat Čínu s China Tours. Specialista Amerika Tours vás kompletně provede nejen po USA. Do Austrálie můžete cestovat s kanceláří Bon Ton. Afrika je doménou Exim Tours či Grand Afrika. Pomyslně se poleze po nepálských horách, popluje k Antarktidě nebo odpočine na dominikánských plážích. Zážitky návštěvníci načerpají i díky řadě cestovatelských besed a přednášek pod hlavičkou ACKČR a AČCKA.

PODROBNOSTI ZDE

Kam a jak na dovolenou doma

S pomocí veletrhů nahlédnou návštěvníci do světa vinařů, cestování za vínem je věnována letos velká pozornost. Na své si přijdou též vyznavači wellness a lázeňství, svoje produkty jim zajímavou formou nabídnou například lázeňská města Sklené Teplice, Lednice či Hodonín. V pavilonu P podniknete pomyslný výlet po městech a krajích ČR.

Stále oblíbenější formou cestování je cyklistika, pro zájemce tak v pavilonu vyroste testovací dráha například pro elektrokola, zkusit si mohou i speciální šlapadla. Je toho mnoho, sledujte aktuality veletrhu.

NEUSTÁLE AKTUALIZOVANÉ ZPRÁVY O VYSTAVOVATELÍCH NAJDETE ZDE

Odborná konference Travelevolution

Odborný doprovodný program je nedílnou součástí každého ročníku veletrhu Go a Regiontour v Brně. Letos ovšem půjde o program kvalitnější. Celkem v sedmi tematických blocích vystoupí odborníci na sociální sítě, komunikaci se zákazníky i inovátoři oboru. Hlavním přednášejícím bude autor knihy Web ostrý jako břitva Jan Řezáč. „Jednotlivé přednášky se budou týkat například práce s Instagramem, interní komunikace v destinaci, tvorby webů nebo marketingových strategií. I toto jsou totiž oblasti, na které je nutné v cestovním ruchu myslet. Chybět nebude ani prostor na diskuzi a networking,“ komentuje program jeden z organizátorů konference Pavel Pichler. Do Brna dle jeho slov zavítají také autoři unikátního turistického chatbotu Klosterman.

KOUPIT VSTUPENKU NA PŘEDNÁŠKY JE MOŽNÉ ZDE

Provoněný pavilon F – Po stopách Gastromapy Lukáše Hejlíka

Nově si milovníci jídla vychutnají festival GO to FoodPark, jenž odstartuje v pátek 17. ledna. Gastronomický pavilon F přivítá též podniky, které lidé mohou znát z Gastromapy Lukáše Hejlíka. „Tří částí tohoto festivalu provedou návštěvníky, jak mezinárodní gastronomii v sekci Ochutnej Svět, regionálními podniky známé z knižního bestselleru 365 Gastromapa Lukáše Hejlíka, tak i regionálním potravinovým trhem FoodPark,“ přibližuje food festival jeho organizátorka Dana Drásalová. Právě ta má dlouholeté zkušenosti s pořádáním food festivalu třeba na brněnské Malé Americe. Těšit se lze na 3 dny plné vaření a bohatého programu na podiu, gastroknihkupectví, autogramiády a velkou dětskou zónu. Návštěvníky přilákají i největší trendy moderní gastronomie, známé tváře na podiu, a to včetně jmenovaného Lukáše Hejlíka. Nebude chybět i foodtruck zóna, ale i extrémní kuchyně včetně hmyzu a exotických pokrmů. 

Nová kampaň? Známé tváře, emoce i online hra #ZaSedmero

Novinkou je také komunikační kampaň, kterou doprovázejí čtyři ambasadoři. Jedná se o cestovatele Dana Přibáně, novináře a cestovatele Tomáše Poláčka, horolezce Radka Jaroše a herce a autora projektu Gastromapa Lukáše Hejlíka. Vizuály pracují s autentickými fotografiemi, jež podtrhuje heslo založené na emocích. Celkově kampaň doprovází kreativní online soutěž na webu www.zasedmero.cz. Lidé zde mohou „hrát“ o kredit na letenky. Stačí nahrát fotku a přidat krátký cestovatelský příběh. Cílem je najít nové cestovatele, které lidé zatím neznají.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše