GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Výlet do přírody během veletrhu? Lesní svět zabaví a poučí nejen nejmenší návštěvníky

Naučit děti úctě a lásce k přírodě je velmi důležité. Jak to ale udělat hravou formou, která je bude bavit? Na veletrhu GO a REGIONTOUR to návštěvníkům předvedou zástupci společnosti Awocado s.r.o. Děti i dospělí si během doprovodného programu prověří své znalosti o přírodě, vyzkouší si interaktivní hračky a užijí si i dostatek pohybu.

Společnost Awocado s.r.o. se na herní a výukové prvky pro ekologickou výchovu zaměřuje již pět let. Pod značkou Lesní svět tak vyrábí výukové hry, edukační pomůcky i vybavení učeben. Všechny produkty jsou ekologické a doplněné originálními kresbami a texty tak, aby práce s nimi děti bavila. Zábavné vzdělávací prvky mohou turisté potkat na více než sto naučných stezkách po celé České republice. Důkaz o tom, že přírodu lze objevovat i hravě, ale uvidí také návštěvníci brněnského výstaviště, kteří v lednu zavítají na veletrh GO a REGIONTOUR.

"Naše zóna bude plná interaktivních herních prvků, které nejen dětem pomohou zamilovat si přírodu. K vyzkoušení bude například dendrofon, kde zájemci zjistí, jak zní jednotlivé druhy dřeva, chybět nebudou ani poznávací tabulky nebo pulty se zajímavými informacemi o naší fauně a floře,“ přibližuje program Ondřej Kopecký ze společnosti Awocado s.r.o. Ani aktivnější jedinci ale nepřijdou zkrátka. Vyzkoušet si mohou bludiště, prohazovadla, doskočiště nebo se zvěčnit u fotostěny. Všemi atrakcemi děti provedou certifikovaní lesní pedagogové, k ruce tak budou mít skutečné odborníky na oblast přírody. Ukázky interaktivních herních prvků, si můžete prohlédnout už nyní na https://www.lesnisvet.cz/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše