Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Vyřešte administrativu EET bezplatnou aplikací. Projekt EET-zadarmo.cz se představí na Stavebním veletrhu

Nová aplikace umožňuje řemeslníkům zvládnout požadavky spojené s EET přímo na mobilním telefonu. Tým vývojářů ji nabízí zdarma. Více se dozvíte na odborném semináři Start závěrečné fáze EET, který se koná v pátek 28. 2. od 10 hodin v sále Morava v pavilonu A. Pro návštěvníky veletrhu je vstup zdarma, ale musí se registrovat nejpozději 27. 2. do 16 hodin.

Za nabídkou EET-zadarmo.cz stojí tým IT vývojářů a specialistů z různých oborů, kteří se potkali v Jihomoravském inovačním centru a společně připravují projekt ePŘEHLED.cz. „Aplikace ePŘEHLED.cz je určena lidem, kteří chtějí mít ve svém podnikání jednoduše řečeno ekonomický přehled. Například v ní můžete on-line sledovat, jaká je útrata na konkrétním projektu, kolik se má zaplatit na DPH nebo jaký je celkový zisk. Vyvíjeli jsme do ní i EET, tak jsme si řekli, když už máme zaplacený celý vývoj, proč ho bezplatně nenabídnout i široké veřejnosti,“ vysvětluje zakladatel EET-zadarmo.cz Ondřej Togner, jak celá myšlenka vznikla. „Naší dlouhodobou misí je pomáhat s ekonomickým přehledem v podnikání a tvorba daňových dokladů k tomu neodmyslitelně patří. EET-zadarmo.cz razantně zjednodušuje práci. Sami víme, že může být obtížné držet krok s přibývající administrativou, a tímto chceme pomoci všem k jednoduchému používání EET,“ dodává vývojář.

K využívání aplikace a tím i zvládnutí zákonných povinností spojených s EET stačí pouze vlastní mobilní telefon a připojení k internetu. EET-zadarmo.cz funguje online a poradí si i s tiskem daňových dokladů. Hned po vytvoření může řemeslník poslat doklad zákazníkovi e-mailem nebo ho rovnou vytisknout z vlastní tiskárny. Vytvořený daňový doklad s EET navíc automaticky přijde i na jeho e-mail.

Páteční konference Start závěrečné fáze EET vysvětlí vše kolem povinnosti elektronické evidence tržeb, která se od 1. května 2020 bude týkat i řemeslníků. Účastníci se dozvědí, jak se na tuto povinnost připravit a co nejsnadněji vyřešit evidenci hotovostních plateb. Akci pořádají Veletrhy Brno spolu s Ministerstvem financí a Finanční správou za podpory Cechu topenářů a instalatérů ČR.  Osobní účast přislíbila i vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová. Pro návštěvníky veletrhu je vstup do sálu Morava v pavilonu A zdarma, ale musí se registrovat nejpozději 27. 2. do 16 hodin.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše