SILVA REGINA

Karlow-Karlshof a.s. se zaměřuje na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení na zpracování biomasy

Akciová společnost Karlow-Karlshof a.s. se již od roku 1999 zaměřuje na prodej a servis profesionálních strojů a zařízení na zpracování biomasy a dalších profesionálních strojů využívaných v lesním hospodářství, zemědělství a komunálních službách. Je výhradním dovozcem štěpkovačů a drtičů JENZ a adaptérů WESTTECH (např. štípačky dříví, střihací a kácecí hlavice) do České republiky a na Slovensko.

Špičková kvalita a odolnost strojů světových značek spolu s nepřetržitě se inovujícím portfoliem zařadily firmu Karlow-Karlshof a.s. mezi přední společnosti ve svém oboru.

Síla společnosti Karlow-Karlshof a.s. je postavena na řešení individuálních požadavků zákazníků zpracovaných na míru a to s maximálním ohledem na hospodárnost provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, odborné poradenství a zaškolení operátorů. Tím vším si společnost dokázala vytvořit širokou základnu zákazníků a dlouholeté obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře. 

Od roku 2000 se společnost pravidelně zúčastňuje odborných veletrhů v Brně. I v letošním roce Vás tým společnosti Karlow-Karlshof a.s. srdečně zve k návštěvě veletrhu TECHAGRO – Silva Regina – Biomasa do své expozice na volné ploše P.

Více informací naleznete na našem webu: www.karlow-karlshof.eu.