Vánoční veletrhy

5 vystavovatelů, kteří na Vánočních veletrzích potěší vaše chuťové pohárky

Vůně dobrého jídla a pití k Vánocům neodmyslitelně patří. Kromě slavnostních hostin se ale pochutiny mohou ocitnout i pod stromečkem jako netradiční dárek. Vybrali jsme pro vás několik firem, které na Vánoční veletrhy přivezou lahůdky pro mlsné jazýčky.

LAVANDIA

Netradiční spojení kvalitní kávy a voňavé levandule nabídne společnost LAVANDIA. Zkrátka nepřijdou ani milovníci čokolády, medu či vína.

Všechny výrobky pocházejí z levandulové farmy na jižní Moravě, takže jejich koupí navíc podpoříte místní pěstitele.


VeBaFood

Pokud chcete obdarovat mlsouna, který hledá zdravý snack třeba ke sledování televize, určitě se zastavte u VeBaFood. V nabídce této firmy najdete třeba luštěninové chipsy, raw kuličky nebo chilli omáčky.

Cgfoods

Porcované, sypané, dárkově zabalené... Prostě čaje všeho druhu najdete u společnosti Cgfoods. Nemusíte si ani lámat hlavu s balením, na výstavišti pořídíte krásné dárkové kolekce.

Na své si přijdou i kávoví nadšenci. Firma je potěší voňavými italskými a španělskými kávami. A to jak zrnkovými, tak i mletými.

 

 

Eurobi

Pokud si lámete hlavu, čím obdarovat vašeho blízkého, který miluje zdravý životní styl, řešením jsou produkty firmy Eurobi. Výrobky z rostlinné bílkoviny však určitě zachutnají i příznivcům masa, přijďte se o tom přesvědčit.

Maďarské speciality

To nejpikantnější na závěr! Nakládanou zeleninu i produkty z ostré papriky najdete u stánku společnosti Maďarské speciality. Jestliže chcete potěšit milovníka pálivých jídel, rozhodně si vyberete.

 

Na Vánočních veletrzích vás toho čeká ale mnohem více. Celkem čtyři stovky prodejců, kteří nabídnou oblečení, šperky i dekorace. Těšíme se na vás od 6. do 15. prosince v pavilonech F a G1.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše