Vánoční veletrhy

5 vystavovatelů, kteří na Vánočních veletrzích potěší vaše chuťové pohárky

Vůně dobrého jídla a pití k Vánocům neodmyslitelně patří. Kromě slavnostních hostin se ale pochutiny mohou ocitnout i pod stromečkem jako netradiční dárek. Vybrali jsme pro vás několik firem, které na Vánoční veletrhy přivezou lahůdky pro mlsné jazýčky.

LAVANDIA

Netradiční spojení kvalitní kávy a voňavé levandule nabídne společnost LAVANDIA. Zkrátka nepřijdou ani milovníci čokolády, medu či vína.

Všechny výrobky pocházejí z levandulové farmy na jižní Moravě, takže jejich koupí navíc podpoříte místní pěstitele.


VeBaFood

Pokud chcete obdarovat mlsouna, který hledá zdravý snack třeba ke sledování televize, určitě se zastavte u VeBaFood. V nabídce této firmy najdete třeba luštěninové chipsy, raw kuličky nebo chilli omáčky.

Cgfoods

Porcované, sypané, dárkově zabalené... Prostě čaje všeho druhu najdete u společnosti Cgfoods. Nemusíte si ani lámat hlavu s balením, na výstavišti pořídíte krásné dárkové kolekce.

Na své si přijdou i kávoví nadšenci. Firma je potěší voňavými italskými a španělskými kávami. A to jak zrnkovými, tak i mletými.

 

 

Eurobi

Pokud si lámete hlavu, čím obdarovat vašeho blízkého, který miluje zdravý životní styl, řešením jsou produkty firmy Eurobi. Výrobky z rostlinné bílkoviny však určitě zachutnají i příznivcům masa, přijďte se o tom přesvědčit.

Maďarské speciality

To nejpikantnější na závěr! Nakládanou zeleninu i produkty z ostré papriky najdete u stánku společnosti Maďarské speciality. Jestliže chcete potěšit milovníka pálivých jídel, rozhodně si vyberete.

 

Na Vánočních veletrzích vás toho čeká ale mnohem více. Celkem čtyři stovky prodejců, kteří nabídnou oblečení, šperky i dekorace. Těšíme se na vás od 6. do 15. prosince v pavilonech F a G1.

Další aktuality z veletrhu