ANIMAL TECH

S Národní výstavou hospodářských zvířat 2019 proběhnou šampionáty i soutěžní přehlídky skotu

Po prvních jednáních s chovatelskými svazy máme k dispozici základní informace o národních šampionátech a soutěžních přehlídkách skotu, které proběhnou u Národní výstavy hospodářských zvířat 2019.

Šampionát skotu

Po prvních jednáních s chovatelskými svazy máme k dispozici základní informace o národních šampionátech a soutěžních přehlídkách skotu, které proběhnou u Národní výstavy hospodářských zvířat 2019. Ohlášeno je konání Národního šampionátu holštýnského skotu, Národního šampionátu masných plemen, Národního šampionátu skotu Jersey, Národní šampionát plemene Brown Swiss nebo soutěžní přehlídky normandského skotu. Zejména v neděli pak proběhnou další programy určené i širší veřejnosti, například ukázky zpracování vepřového nebo hovězího masa. Chystá se také oblíbená anketa Miss Sympatie a klasifikace beranů a kozlů. Ve spolupráci se Zemědělským svazem ČR se připravuje program pro žáky základních škol i středních zemědělských škol.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše