ANIMAL TECH

Od klobouků po sedla, od obrázků po knihy

Kupte si originální obrázek koně, zajímavou knížku, jezdecké oblečení, nebo třeba sedlo či přívěsný vozík. Přímo v pavilonu F máte příležitost využít nabídku prodejců jezdeckých potřeb i suvenýrů z různých koutů republiky.

Zdroje, sítě, lanka, izolátory a plastové tyčky nabídne na veletrhu i společnost Ketris s.r.o.,která  nabízí také potřeby pro koně a jezdce. Na výstavě bude k dostání kolekce jezdeckého oblečení Covalliero, která se pyšní kvalitními výrobky za dobré ceny.

Na své si přijdou i příznivci westernového stylu a módy. Nové vzory klobouků, opaskových spon, šátků, kabátů, obuvi, košil a dalších doplňků přiveze do haly F rodinná firma WESTERN – JAAN manželů Navrátilových. 

Doplňky pro jezdce a koně a veškeré vybavení nabídne návštěvníkům také známá brněnská firma OBLUK. V posledních letech se zaměřuje na široký sortiment pro ježdění westernové a rekreační, včetně sedel a uzdeček, ale v sortimentu najdete i anglickou výstroj a módu. A komu by sortiment na veletrhu nestačil, může se otočit i v kamenné prodejně. Spoluvystavovatelem bude firma Ridever CZ, která nabídne originální kolekce české jezdecké módy na zakázku, včetně výšivek a grafiky.

Na veletrhu si můžete zakoupit také originální podsedlové dečky EQUIMODEL.CZ z malé domácí dílny v Semilech. Jsou ručně vyráběné, barevné, veselé a zpracované tak, aby byly komfortní pro koně a jejich používání jezdce potěšilo a zviditelnilo. Mají anatomický tvar, prodyšnost, sílu, tvarovou stálost, snadno se perou a mají dlouhou trvanlivost díky použití kvalitních českých materiálů. Firma přiveze také háčkované čabraky na uši ze 100% bavlněné příze, tvarově i barevně stabilizované.

Nakladatelství Arcaro a e-shop www.konskeknihy.cz přivezou do Brna několik desítek knižních titulů o koních a jezdeckém sportu, a to včetně momentálně nejprodávanější knihy o koních na českém trhu s názvem Konejšivé signály a řeč těla u koní a novinky od Marka Rashida Cesta k jemnosti. Na své si přijdou zástupci téměř všech disciplín, příznivci přirozené komunikace s koňmi nebo kdokoli, kdo hledá kvalitní poznatky o zdraví a péči o koně. K dostání bude také dotisk amerického bestselleru Osmdesátidolarový šampion Snowman, který nebyl na pultech k dostání více než rok.

Nechsenest.cz je projekt, který si klade za cíl motivovat jezdce ke vzdělávání v duchu klasického ježdění, propagovat tréninkové metody ohleduplné ke koním a inspirovat jezdce, aby na sobě intenzivně pracovali nejen po stránce fyzické, ale i psychické. K tomuto poslání využívá i e-shop,  kde nabízí to nejlepší ze světového jezdeckého vědění a umění. Jezdecké knihy,  výuková DVD i autorské tituly nyní můžete najít i na veletrhu.

Ručně malované kšiltovky, trička, autorská leporela a dekorace, tašky s obrázky, ale také například zdobené placatky přiveze na veletrh malířka Miriam Johanka Štivarová z namaluju.cz. Zdobené placatky se díky svému tvaru vejdou do každé kapsy a při zastávce poskytnou vítaný zdroj vnitřního tepla.

Malířka Marta Mastná z Dašovského mlýna je na veletrhu již poněkolikáté. Malá rodinná firma  začínala s podnikáním v roce 1990. Zpočátku to bylo výhradně portrétování zvířat na zakázku a prodej obrázků na chovatelských akcích, zároveň s účastí na klasických výstavách obrazů. Později se činnost rozrostla o výrobu samolepek, klíčenek a dekorovaných triček. Dnes v sortimentu výtvarnice najdete i samolepky na auta, kreslené samolepky s motivy koní, psů i koček, originální obrazy a autorské šperky.

Na veletrhu budou k vidění i vozíky – značkový přepravník na koně přiveze firma Jiřího Jelínka a přívěsný vozík pro převoz různých nejen koňských potřeb představí společnost Přívěsy Morava.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše