Caravaning Brno

Mercedes Benz Vans – je libo kompaktní dodávku s kuchyňskou linkou?

Interaktivní pojetí stánku Mercedes-Benz Vans ČR vás v hale F zaujme na první pohled. Expozici dodávek a střešních nástaveb doplňuje pódium, na kterém se střídají cestovatelé-sportovci. Zatímco ve čtvrtek o svých cestách ve speciálně upraveném Sprinteru povídá freestylový jezdec na horském kole a milovník Big mountain stylu Richard Gasperotti, v pátek bude hostem horolezec alpského stylu lezení Marek Holeček, který disponuje dalším z modelů značky – Marco Polo Activity.

David Pavlíček, PR manager společnosti, nám prozradil více o všech modelech, které vidíme. „Přivezli jsme tři vozy Marco Polo v různých výbavových variantách, jednu třídu X a jednoho Sprintera. Ten je dominantou naší expozice, láká nejen svým atraktivním vzhledem, ale také svojí variabilitou a využitím.

Zatímco Gasperotti užívá Sprinter s náhonem 4x4 a speciálně upravenými pneumatikami, Holečkovo Marco Polo Activity působí více civilně – je to v podstatě městská dodávka přetvořená na kompaktní camper van.

A co by David Pavlíček nabídl nejnáročnějšímu ze zákazníků? „Je to Marco Polo, kompaktní camper van, který je použitelný jak v městském prostředí (je to kompaktní malá dodávka), tak je využitelný pro náročnější vyznavače kempování. Nejenže má výsuvnou střechu, ale uvnitř má téměř kompletní kuchyňskou linku s tekoucí vodou, dřezem, ledničkou, dvěma plynovými vařiči a vyspí se v něm čtyři lidé. Zároveň jde používat při každodenním ježdění třeba do práce,“ vysvětluje PR manager.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše