Caravaning Brno

Neděle, poslední den na prohlédnutí luxusních, krásných a praktických „obytňáků“ a karavanů

Co vás čeká v neděli 10. listopadu na veletrhu Caravaning Brno 2019? Ještě jeden den pavilony F a P plné skvělých obytných vozů a karavanů a veškerého vybavení, kterého je při ničím nespoutaném cestování potřeba. Vše si můžete prohlédnout, osahat a poradit se s odborníky. Také se můžete domluvit na testovací jízdy a projít si bazar, který je taktéž součástí veletrhu.

A pokud vás tematika zajímá, bez problému v obou pavilonech a blízkém okolí, kde taktéž stojí řada „obytňáků“ strávíte celý den. I proto, že pro návštěvníky si odborníci a jednotliví vystavovatelé připravili doprovodný program. Pódium patří v neděli hned čtyřem přednáškám a besedám, z nichž si odnesete praktické rady i zprostředkované cestovatelské zážitky.

Přijďte za námi, zítra je poslední možnost. Pak až za rok…

Doprovodný program na hlavním pódium, neděle 10. listopadu 2019

10:00 ZIMNÍ KARAVANINK
Cestování a kempování s obytným vozidlem v zimě – na co nezapomenout, jak se vybavit, jak vyřešit dostatek energie a další užitečné rady.
+ diskuse
(Tomáš Brabec, KaravanyPRO)
11:30 CESTOVÁNÍ
Tatra kolem světa
 – cestopisná přednáška od posledního žijícího člena původní expedice. Ukázky nikdy nezveřejněných fotografií. Představení projektu Tatra kolem světa 2 + výstava expedičního kamionu před pavilonem P.
(cestovatelé Marek Havlíček a Ota Synek)
13:30 CESTOVÁNÍ
Namibie a Botswana se střešním stanem
 – poutavý cestopis z turisticky jen pomalu objevovaných zemí. Džíp se střešním stanem, exotická krajina a zvířata jsou zárukou neobyčejného dobrodružství.
(Jakub Moravec)
15:00 TECHNIKA A PROVOZ OBYTNÝCH VOZIDEL
Dopravní předpisy pro karavanisty v ČR i zahraničí
(OSCAR; Jan Bízik)

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše