GO a Regiontour

Nový vítr v cestování

Komunikace mezi cestovní kanceláří a klientem většinou končí hned po nákupu. O zbylé drobnosti, služby či doporučení se zákazník většinou sám nějak postará. Často však tápe a se strýčkem Googlem si také zrovna všichni nerozumí. Cestovky tak opět musí lovit v nových vodách. Změna se ale nabízí. Nasměrujte je ke stažení aplikace Vacatuner a získejte tak novou cestu, jak s klienty pohodlně komunikovat během zájezdu i po něm. Poraďte jim, když bude potřeba. Vždyť přece spokojený zákazník je věrný zákazník.

Aplikace v sobě spojuje jednotlivé prvky, které přináší nejen benefity pro cestovatele, ale i pro cestovní kancelář či agenturu, protože umožňuje zvýšit celkovou spokojenost zákazníků. A o tu jde vždy v první řadě.

Znáte klienta jako svého přítele

Připomeňte jim, co si mají zabalit, doporučte jim zajímavá místa i kulinářské speciality v jejich cílové destinaci, informujte je o všech transferech, letech, hotelích nebo jiných aktivitách. Nabídněte jim jedinečné zážitky, ať nemusí trávit hodiny u počítačů hledáním a sepisováním či vytvářením zbytných seznamů. Všichni určitě ocení, že aplikace funguje i v offline režimu. Zákazníci tak mají všechny informace kdykoliv a kdekoliv přehledně jako na dlani. Každý klient je také jedinečný a má své individuální potřeby, proto umožňuje i několik druhů zobrazení, aby si i nejnáročnější cestovatelé přišli na své a vyzobali si jen to nejdůležitější.

„Na základě předešlých nákupu sami dobře víte, že Váš klient ‚Honza‘ nechce ležet na pláži a preferuje aktivní dovolenou a poznávání památek. Zaujměte ho tedy nabídkou šitou přímo na míru,“ radí, jak využít novou aplikaci v prodeji Ing. Beáta Mišová z Vacatuner. V průběhu zájezdů totiž klienti velmi často vyhledávají doplňkové aktivity či fakultativní výlety.

Aplikace může sloužit i jako nová prodejní cesta, zákazník jistě ocení přehled a jednoduchost, s jakou se mu personalizované nabídky zobrazují. Cestovky tak mohou klientům i během dovolené dobře poradit a ušetřit jim čas i peníze. A to se jim vyplatí.

Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše