GO a Regiontour

Poznávejte Evropu na kole či v mobilních domech s CK Victoria

Letní dovolená je sice ještě v nedohlednu, řada cestovních kanceláři a agentur již ale spouští prodeje pobytových balíčků na příští léto. Češi pláže a mořské letoviska milují. Nechte se třeba zlákat dovolenou v mobilních domech. Brněnská CK Victoria je má rozesety jen kousek od moře v nejznámějších evropských destinacích. Probuďte se uprostřed mořské pohádky.

Co všechno cestovní kancelář nabízí, můžete poznat nejen na jejich stánku v pavilonu P, ale také v každodenní prezentaci, která se odehraje na pódiu. Ve čtvrtek v 15 hodin, v pátek v 11 hodin, v sobotu v 16 hodin a v neděli od 11. hodiny. 

Pokud hledáte jistotu, kvalitu a zaručený cestovní zážitek, pak vás brněnská cestovní kancelář působící na trhu již 26. sezónu rozhodně nezklame. Hlavní specializací CK Victoria jsou zejména dovolené v mobilních domech. Lidé si mohou vybrat z 23 špičkových přímořských destinací, v nichž je umístěno přes 370 mobilních domků. Rodinná dovolená za přijatelné ceny? Bez problémů...

Nečekej a jeď

Klienti, kteří si u nich nakoupí dovolenou přímo na brněnském veletrhu Regiontour, budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Připravují také soutěž o zájezd do maďarských termálních lázní pro všechny účastníky veletrhu. A samozřejmostí je neuvěřitelná first minute sleva do výše až 50 procent.

Do zahraničí s cestovní agenturou každoročně vyrazí více než 50 tisíc klientů. Vědí totiž do puntíku, jak bude ubytování vypadat, kde se nachází a jaké jsou výhody. Tak nečekej a jeď.

Na vlnách, na svazích i v sedle

„Naši zákazníci se s námi mohou vydat do Chorvatska, slunné Itálie, na Azurové pobřeží nebo do zeleného srdce Rakouska – Štýrska. Nabízíme letecké zájezdy přímo z Brna na řecký ostrov Kréta do plážových hotelů s all inclusive,“ vyjmenovává široké spektrum letních zájezdů k moři Klára Kolbábková, DiS. z CK Victoria.

Cestovka se ale úspěšně věnuje i nabídce zimní lyžařské dovolené v Itálii, Francii či Rakousku. A rozhodně se nemusíte bát, že byste kvůli lyžovačce museli sáhnout hluboko do kapsy. Nejoblíbenější italské resorty se dají pořídit aniž by to rodinný rozpočet zabolelo.

A pokud vám mobilní domky ani lyžařské svahy nevoní, tak si u nich jistě vyberete z nepřeberné nabídky cyklistických výletů. Řada spokojených a stálých klientů objevuje totiž krásy Evropy právě ze sedla jízdního kola.


Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše