GO a Regiontour

Prodej zájezdů s lehkostí a přehledem

Uspět na bitevním poli cestovního ruchu není snadné. Zažil totiž v posledních letech nebývalý boom. Díky rozsáhlé a dostupné nabídce levných letů se vzdálenosti zkracují a rozšiřuje se spektrum cestujících. Chcete být vždy o krok napřed a přitom ušetřit čas? Máme řešení. Systém Anchoice vám usnadní prodej, webovou prezentaci a zákazníci od vás budou vždy odcházet s úsměvem.

Vraťte přehlednost a jednoduchost do svých prodejů. Nenechte zákazníky čekat a nabídněte jim přesně to, co hledají. Vyzkoušejte unikátní prodejní portál AnChoice, kde najdete bohatou nabídku zájezdů na jednom místě od více než 270 cestovních kanceláří. Získáte okamžité ověření dostupnosti zájezdu, statistiky chování klientů, seznam hotelů doplněný o přesnou polohu i recenzi a řadu dalších turistických informací.

Aktuální a přehledné informace

Již posedmé se na brněnském veletrhu GO představí systém AnChoice, který je komplexním nástrojem pro prodej zájezdů na internetu, správu obchodních případů a webovou prezentaci. Největší předností je intuitivní a snadná obsluha.

„Klademe velký důraz na to, aby většina každodenní rutinní práce při prodeji zájezdů byla automatizována a usnadněna. Naši uživatelé tak mají více času na prezentaci své vlastní přidané hodnoty, svých znalostí a zkušeností,“ uvádí přednosti systému Martin Krčmář z ANCHOICE CZ, s.r.o., a dodává: „Vyzdvihl bych především kvalitu dat, ceny aktualizujeme v systému každou hodinu. U největších CK dokonce každých deset minut.“

Vždy o krok napřed

Informace o zájezdech navíc obohacují o přesnou polohu v mapě, hodnocení od světové jedničky v recenzích – společnosti TripAdvisor, počasí v destinaci a další užitečné informace, jež v datech od pořadatelů zájezdů běžně nejsou. „Jsou zkrátka vždycky o krok napřed před konkurencí. Dokáží naslouchat potřebám klienta a vyhovět jeho specifickým požadavkům a to je to, co jako klient dokážeme ocenit,“ potvrzuje i Pavel Zelinger z Multitravel.cz.

A spokojenost dokládá řada uživatelů, jejichž počet se pohybuje již okolo 420.  „Spolupracujeme se společností AnChoice od roku 2012 ke vzájemné spokojenosti obou stran. Jejich pracovní nasazení a vstřícnost k našim požadavkům je splněným snem,“ pochvaluje si systém Lenka Hudcová z Campanatour.cz.

AnChoiceDalší aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše