GO a Regiontour

SOUTĚŽ: Nejhezčí turistická pohlednice České republiky 2019

Brněnské veletrhy ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky pořádají v rámci veletrhu Regiontour 22. ročník soutěže o nejhezčí turistickou pohlednici České republiky pro rok 2019. Soutěžit se bude také o nejpovedenější kapesní kalendář a turistickou vizitku.

Jak se do soutěží zapojit?

Soutěžní díla ve 4 kusech od druhu zašlou: turistická informační centra, autoři atd. na níže uvedenou adresu do 10. 1. 2019. Každý autor, vydavatel, nebo TIC může přihlásit 1 až 4 druhy pohlednic. Musí být garantován souhlas autora s jejich prezentací v médiích v případě umístění do 10. místa. Soutěžní díla se nevracejí.

Jak se budou pohlednice hodnotit?

Zaslaná díla budou hodnocena samostatně a odděleně v následujících kategoriích:

  • jednoobrázkové pohlednice
  • víceobrázkové pohlednice (složené z více snímků/obrázků)
  • kapesní kalendářík
  • turistická vizitka

Místo vystavení a hodnocení: expozice u hlavního pódia v rámci veletrhu Regiontour, Výstaviště Brno. Kategorie budou vizuálně odděleny a hlasovat se bude samostatně v každé kategorii zvlášť. Tomu budou uzpůsobeny i hlasovací lístky. Hlasování veřejnosti proběhne v prvních dvou dnech 17. a 18. 1. 2019 a hlasování odborné poroty A.T.I.C. ČR dne 18.1.2019.

A kdy se odehraje vyhlášení?

Vyhlášení výsledků s oceněním vítězů proběhne na hlavním podiu v sobotu 19. 1. 2019. Nejúspěšnější pohlednice budou zařazeny do putovní výstavy „Turistická pohlednice České republiky 2019“. Výstava bude představena na veletrhu Holiday World, vítězné pohlednice budou také prezentovány ve zpravodaji A.T.I.C. ČR a jinde.

Adresa hlavního pořadatele pro zasílání soutěžních pohlednic a kalendáříků (vše po 4 kusech):

Turistické informační centrum a galerie
Česká pohádková akademie, Mgr. Marcel Goetz
Výstaviště 67
170 00 Praha 7
tel.: 602 443 189, mapcentrum@seznam.cz, www.pohadkovekralovstvi.cz
Facebook: Pohádkové království

O nejhezčí turistickou pohlednici české republiky 2019 - propozice

Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše