GO a Regiontour

Za nejčistším ovzduším ve střední Evropě!

Uprostřed panenské přírody Jeseníků leží horské lázně Karlova Studánka. Vynikají nejčistším ovzduším ve střední Evropě i unikátní architekturou. A ani turisticky naladění hosté nepřijdou zkrátka. Téměř za rohem se skrývá hora vládce jesenických hor – nedaleký Praděd.

Bohaté množství přírodních zdrojů, ale také ovzduší srovnatelné s alpským prostředím. Okolí Karlovy Studánky je vyhlášené díky své krásné přírodě a rozmanitým turistickým možnostem a běžkařským trasám i sjezdovému lyžování.

Nejen k léčbě, ale i k rekreaci

Po celý rok je připraven bohatý sportovní a kulturní program s možností výšlapu na vrchol hory Praděd. Návštěvníci tak leckdy mohou opomenout, že do lázní vyjeli vlastně za léčbou či ozdravnými kúrami.

„Naším pokladem je slabě mineralizovaná hydrogen uhličitano-vápenatá kyselka s vyšším obsahem kyseliny metakřemičité, kterou si mohou návštěvníci volně stočit v našem Pitném pavilonu,“ uvádí unikátní léčebné zdroje Martin Holouš, marketingový specialista. K léčebným účelům se rovněž využívá rašelina, jež se těží přímo v Karlově Studánce.

Novinky aneb Jak si dobít „baterky”

„Pro rok 2019 nabízíme hned několik nových rekreačních pobytů. Prvním je pobyt s polopenzí LUXUSNÍ WELLNESS – VILA EUGEN zahrnující soukromou vířivku s ovocem, voskový zábal nebo také aroma masáž,“ dokládá rozšiřující se nabídku ozdravných pobytů Holouš.

Další novinkou je rekreační pobyt se snídaní TURISTICKÝ BALÍČEK, jehož součástí je pobyt v solné jeskyni, mapa Jeseníků, hole na nordic walking či návštěva bazénového komplexu. A třetím novinkovým pobytem je POZNEJ JESENÍKY obsahující jodobromovou koupel, zábal z minerálního bahna, vstup do bazénů nebo až 15kilometrovou trasu s rekreologem.

Pro mladé i dříve narozené

Aktivní senioři hojně využívají pobyty spojené s turistikou a odpočinkem. Lázně připravují velké množství sportovních i kulturních akcí, při nichž se zabaví celá rodina.

„Rodiny s dětmi samozřejmě patří také k našim klientům v průběhu celého roku. Právě pro ně nabízíme pobyty spojené s jarními prázdninami, velikonočními svátky a nejhojnějším obdobím pro rodinné pobyty jsou zcela určitě letní prázdniny,“ dokládá zájem o cílovou skupinu Holouš.

Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše