STYL

Tantrend: úspěšná premiéra ve španělském rytmu

Španělská značka Tantrend obléká ženu od šatů až po bižuterii. Při premiéře na veletrhu STYL zaujala obchodníky originálními potisky a dokonalým sladěním boho stylu a barev.

Tantrend už skoro 20 let nabízí ucelený sortiment dámské módy se zvláštním důrazem na detail. „Obléká ženu od hlavy až k patě, vedle šatů má také nádhernou bižuterii, oděvní doplňky a kabelky, které jsou naše srdcová záležitost. Když nás oslovili jako distributory pro český a slovenský trh, měli jsme velkou radost, protože jejich móda krásně zapadá do toho, co už nabízíme,“ říká Elena Macková, manažerka společnosti Con Brio, která na brněnských veletrzích vystavuje dvakrát ročně a prezentuje hlavně kolekce kožené galanterie značek Laskara a Verde.

„Na značce Tantrend se nám líbí, že to je móda nejen pro mladé, ale pro všechny generace. Celý koncept je velmi promyšlený, sledují trendovou barevnost a novinky, třeba v nové kolekci pro jsou hodně vidět kostkované materiály a geometrické vzory. A u našich klientů, kteří přijeli na veletrh, má Tantrend velmi dobrou odezvu. Z kolekce pro podzim a zimu jsou nadšení. Říkají nám, že je to inspirace pro jejich obchody a přesně to, co potřebovali,“ je s premiérou nové značky spokojená Elena Macková. Nabízená kolekce zahrnuje přes 1600 kusů a expedována může být během září a začátku října, tedy právě včas, aby se dostala na prodejní pulty.

Expozice v pavilonu P zaujala na první pohled pestrými barvami, které k boho stylu patří. Převládají zemité, přírodní tóny, kterým vévodí teplá žlutá, spálená oranžová, cihlově červená a rezavě hnědá. Objevují se zvířecí vzory i kostky, umělé kožešiny a plyše, brokáty, k tomu bohaté zdobení třásněmi, výšivkami, korálky a řetízky. Všechno je barevně sladěné, od šatů přes kabelky, šály, čepice a rukavice až po nápadnou bižuterii. V nabídce nechybí ani business a školní tašky nebo společenské kabelky. „Šaty Tantrend krásně odrážejí ducha značky, je tam hodně potisků, které si sami navrhují. A hlavně každý kousek navazuje na další, takže kolekce je ucelená a zákaznice se může obléci kompletně v tomto stylu,“ oceňuje Elena Macková. Velký úspěch podle ní měly kostkované vzory na šálách a kabelkách, dále kožíškové vesty nebo variabilní kabelky/baťůžky. Novinkou je kontrastní lemování kabelek, třeba bordó taška se zářivě modrými lemy. „Hodně zaujala i barevnost. Třeba terakotová – teplá oranžová barva, která sluší různým typům žen a už dlouho nebyla vidět,“ dodala distributorka.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše